Sieci LAN/Modemy » Switche

  • Słowa kluczowe
  • Zakres cen (PLN)
  • Dostępność
  • Oferty z regionu [i]
  • W pobliżu
    km
  • Wyszukiwanie ...
Producent:Alcatel (2) Allied Telesis (79) ASUS (2) Buffalo (2) Cisco (379) D-Link (73) Dell (24) DeLOCK (6) Digitus (31) DrayTek (4) Edimax (26) Eminent (1) EnGenius (9) Extreme Networks (15) HP (143) Huawei (8) InLine (1) Intellinet (14) Juniper (14) Lancom (12) Lenovo (3) Level One (67) Linksys (20) LogiLink (2) Longshine (2) MikroTik (6) Netgear (120) netis (16) Planet (108) QNAP (2) Sitecom (2) StarTech (1) Tenda (19) TP-Link (67) TRENDnet (27) Ubiquiti (27) ZyXEL (59) inne (12)
Funkcja:Switch (1375) switch SAN (3) sama obudowa (4) extender PoE (3) injector PoE (20) splitter PoE (6) moduł stack (1)
Typ:samodzielny (1370) urządzenie stołowe (515) Rack (przez winkiel montażowy) (879) Rack (przez opcjonalny winkiel montażowy) (116) Rack (1025) szyna DIN (73) montaż ścienny (214) montaż do masztu (6) ze slotem modułowym (98) wsuw modułowy (29) jednostka sterująca (118) zestaw (17)
Rodzaje portów:RJ-45 (1341) SFP (663) SFP+ (295) SFP+ (z Fibre Channel) (3) QSFP+ (16) SC-Duplex (7) LC-Duplex (1)
Główna prędkość portu:100Mb/s (346) 1Gb/s (969) 2.5Gb/s (3) 10Gb/s (64) 40Gb/s (2)
Portów sieciowych łącznie od:poniżej 1x (12) od 1x (1393) od 4x (1363) od 8x (1231) od 10x (1051) od 16x (893) od 20x (759) od 24x (726) od 30x (360) od 40x (284) od 50x (238) od 55x (4) od 95x (1)
Portów sieciowych łącznie do:do 1 (37) do 4 (48) do 8 (340) do 10 (434) do 16 (615) do 20 (669) do 24 (779) do 30 (1086) do 40 (1124) do 50 (1186) do 55 (1401) do 60 (1404) do 110 (1405)
Portów sieciowych do jednoczesnego użytku:0x (12) 1x (25) 2x (5) 3x (1) 4x (5) 5x (102) 6x (25) 8x (174) 9x (18) 10x (123) 12x (33) 14x (3) 16x (102) 17x (1) 18x (34) 20x (19) 21x (1) 22x (3) 24x (123) 26x (123) 28x (181) 32x (10) 42x (2) 44x (3) 48x (50) 50x (50) 52x (170) 54x (6) 96x (1)
Portów sieciowych do jednoczesnego użytku od:poniżej 1x (12) od 1x (1393) od 4x (1362) od 8x (1230) od 10x (1038) od 16x (879) od 20x (742) od 24x (719) od 30x (292) od 40x (282) od 50x (227) od 95x (1)
Portów sieciowych do jednoczesnego użytku do:do 1x (37) do 4x (48) do 8x (349) do 10x (490) do 16x (628) do 20x (682) do 24x (809) do 30x (1113) do 40x (1123) do 50x (1228) do 55x (1404) do 110x (1405)
Portów RJ-45 do jednoczesnego użytku od:poniżej 1x (65) od 1x (1340) od 4x (1307) od 8x (1169) od 10x (914) od 16x (816) od 20x (689) od 24x (676) od 30x (274) od 40x (272) od 50x (66) od 80x (1)
Sloty rozszerzeń do modułów:0x (1289) 1x (93) 2x (14) 4x (3) 6x (1) 8x (1) 12x (4)
Shared RJ-45 z SFP do:do 1x (1088) do 2x (1300) do 4x (1395) do 8x (1401) do 10x (1402) ponad 10x (3)
Shared RJ-45 z SFP+ do:do 1x (1368) do 2x (1402) do 4x (1403) do 8x (1404) ponad 10x (1)
RJ-45 10Base-T:0x (122) 1x (24) 2x (6) 3x (2) 4x (31) 5x (97) 6x (6) 7x (2) 8x (224) 9x (15) 10x (63) 12x (13) 14x (6) 16x (108) 17x (1) 18x (18) 20x (13) 24x (286) 26x (71) 28x (29) 36x (5) 40x (2) 44x (2) 48x (211) 50x (39) 52x (8) 92x (1)
RJ-45 100Base-T:0x (77) 1x (24) 2x (8) 3x (2) 4x (33) 5x (97) 6x (7) 8x (237) 9x (17) 10x (68) 12x (18) 14x (6) 16x (109) 17x (1) 18x (18) 20x (12) 24x (283) 26x (86) 28x (30) 32x (1) 36x (2) 42x (2) 44x (2) 48x (205) 50x (51) 52x (8) 92x (1)
RJ-45 1000Base-T:0x (253) 1x (28) 2x (126) 3x (2) 4x (42) 5x (58) 6x (4) 8x (182) 9x (4) 10x (44) 12x (17) 14x (5) 16x (78) 18x (5) 20x (9) 24x (254) 26x (40) 28x (18) 32x (2) 36x (2) 42x (2) 44x (2) 48x (195) 50x (28) 52x (4) 92x (1)
RJ-45 1000Base-T od:poniżej 1x (253) od 1x (1152) od 4x (996) od 8x (892) od 12x (662) od 16x (640) od 24x (548) od 48x (228) od 72x (1)
RJ-45 1000Base-T do:do 1x (281) do 4x (451) do 8x (695) do 12x (760) do 16x (843) do 24x (1111) do 48x (1372) do 72x (1404) do 96x (1405)
RJ-45 2.5GBase-T:0x (1371) 2x (5) 4x (4) 5x (2) 8x (10) 12x (5) 24x (6) 48x (2)
RJ-45 5GBase-T:0x (1376) 2x (5) 3x (2) 4x (3) 8x (6) 12x (7) 24x (6)
RJ-45 10GBase-T:0x (1311) 1x (2) 2x (46) 4x (6) 8x (12) 12x (13) 16x (3) 24x (9) 32x (2) 48x (1)
RJ-45 10GBase-T od:poniżej 1x (1311) od 1x (94) od 2x (92) od 4x (46) od 8x (40) od 12x (28) od 16x (15) od 24x (12) od 48x (1)
Ilość portów SFP:0x (742) 1x (25) 2x (372) 4x (213) 6x (8) 8x (9) 10x (2) 12x (11) 16x (2) 24x (13) 26x (2) 28x (2) 40x (1) 48x (3)
SFP 100Mb/s:0x (956) 1x (11) 2x (259) 4x (139) 6x (6) 8x (10) 10x (1) 12x (4) 16x (2) 24x (11) 26x (1) 28x (1) 40x (1) 48x (3)
SFP 1Gb/s:0x (765) 1x (25) 2x (359) 4x (210) 6x (6) 8x (6) 10x (2) 12x (10) 16x (2) 24x (13) 26x (1) 28x (2) 40x (1) 48x (3)
Ilość portów SFP+:0x (1119) 1x (6) 2x (101) 4x (135) 8x (7) 12x (9) 14x (1) 16x (11) 24x (10) 32x (2) 40x (1) 48x (3)
SFP+ 100Mb/s:0x (1396) 2x (1) 4x (7) 12x (1)
SFP+ 1Gb/s:0x (1147) 1x (6) 2x (89) 4x (122) 8x (7) 12x (7) 14x (1) 16x (11) 24x (9) 32x (2) 40x (1) 48x (3)
SFP+ 1Gb/s od:poniżej 1x (1147) od 1x (258) od 4x (163) od 8x (41) od 12x (34) od 16x (26) od 24x (15) od 48x (3)
SFP+ 1Gb/s do:do 1x (1153) do 4x (1364) do 8x (1371) do 12x (1378) do 16x (1390) do 24x (1399) do 48x (1405)
SFP+ 2Gb/s:0x (1403) 16x (1) 24x (1)
SFP+ 4Gb/s:0x (1402) 12x (1) 16x (1) 24x (1)
SFP+ 8Gb/s:0x (1402) 12x (1) 16x (1) 24x (1)
SFP+ 10Gb/s:0x (1122) 1x (6) 2x (101) 4x (134) 8x (7) 12x (8) 14x (1) 16x (11) 24x (9) 32x (2) 40x (1) 48x (3)
SFP+ 10Gb/s od:poniżej 1x (1122) od 1x (283) od 4x (176) od 8x (42) od 12x (35) od 16x (26) od 24x (15) od 48x (3)
SFP+ 16Gb/s:0x (1404) 12x (1)
Ilość portów QSFP:0x (1405)
Ilość portów QSFP+:0x (1389) 1x (2) 2x (9) 4x (3) 6x (1) 32x (1)
QSFP+ 10Gb/s:0x (1398) 2x (4) 4x (2) 6x (1)
QSFP+ 40Gb/s:0x (1390) 1x (2) 2x (8) 4x (3) 6x (1) 32x (1)
Ilość portów QSFP28:0x (1405)
Ilość portów XFP:0x (1405)
Standardy PoE:RJ-45 PoE (621) RJ-45 PoE PD (19) RJ-45 PoE+ (507) RJ-45 PoE+ PD (14) RJ-45 PoE++ (1) RJ-45 UPoE (57) RJ-45 UPoE PD (4)
RJ-45 PoE:0x (1245) 1x (9) 2x (3) 3x (1) 4x (33) 5x (1) 7x (1) 8x (37) 12x (10) 16x (9) 20x (1) 24x (37) 28x (1) 30x (1) 36x (1) 38x (1) 40x (3) 44x (1) 48x (10)
RJ-45 PoE+:0x (908) 1x (10) 2x (7) 3x (2) 4x (51) 6x (6) 7x (2) 8x (104) 10x (1) 12x (32) 13x (1) 16x (30) 20x (6) 24x (146) 40x (3) 44x (2) 48x (93) 92x (1)
RJ-45 PoE+ od:poniżej 1x (908) od 1x (497) od 4x (478) od 8x (419) od 10x (315) od 12x (314) od 16x (281) od 24x (245) od 48x (94) od 72x (1)
RJ-45 UPoE:0x (1352) 1x (2) 4x (6) 6x (1) 8x (13) 10x (2) 16x (6) 24x (11) 48x (12)
RJ-45 PoE++:0x (1404) 2x (1)
PoE Budget od:poniżej 50W (30) od 50W (589) od 100W (488) od 125W (424) od 150W (389) od 175W (378) od 200W (315) od 250W (277) od 300W (269) od 350W (262) od 400W (125) od 500W (89) od 600W (75) od 700W (61) od 800W (21) od 1250W (5) brak danych (786)
PoE Budget do:do 50W (31) do 100W (140) do 125W (200) do 150W (239) do 175W (241) do 200W (305) do 250W (348) do 300W (355) do 350W (357) do 400W (496) do 500W (536) do 600W (548) do 700W (558) do 800W (606) do 900W (614) do 1500W (619) brak danych (786)
Jumboframes od:poniżej 1.5KiB (1) od 1.5KiB (1032) od 2KiB (1028) od 8KiB (1004) od 9KiB (858) od 10KiB (178) od 12KiB (45) od 14KiB (14) brak danych (372)
Jumboframes do:do 1.5KiB (4) do 2KiB (29) do 9KiB (817) do 10KiB (987) do 12KiB (995) do 14KiB (1019) ponad 14KiB (14) brak danych (372)
Bufor pakietów od:od 10KiB (845) od 50KiB (832) od 100KiB (805) od 500KiB (613) od 1MiB (456) od 2MiB (239) od 4MiB (107) od 10MiB (51) brak danych (560)
Bufor pakietów do:do 50KiB (13) do 100KiB (40) do 500KiB (285) do 1MiB (408) do 2MiB (686) do 4MiB (769) do 10MiB (794) do 50MiB (845) brak danych (560)
Adresów MAC od:od 1000 (1251) od 2000 (1203) od 4000 (1123) od 8000 (1029) od 16000 (624) od 32000 (211) od 64000 (49) od 128000 (12) od 256000 (7) brak danych (154)
Adresów MAC do:do 1000 (7) do 2000 (61) do 4000 (139) do 8000 (391) do 16000 (749) do 32000 (1162) do 64000 (1225) do 128000 (1240) do 256000 (1245) do 387000 (1251) brak danych (154)
Chłodzenie:pasywne (639) aktywne (676)
Konfiguracja:unmanaged (399) Smart Managed (278) Managed (691) interfejs web (854) konsola (767) oprogramowanie do konfiguracji (310) port szeregowy (726) USB-A (347) USB 2.0 Micro-B (120) DB9 (87) sieć (dedykowana) (245) przez Cloud (115) przez jednostka sterująca (326) port alarmowy (49) Czytniki kart pamięci (56) GPS-złącze antenowe (2)
Pojemność do:do 100ml (3) do 250ml (56) do 500ml (187) do 750ml (251) do 1.0l (287) do 1.5l (320) do 2.0l (375) do 2.5l (519) do 3.0l (587) do 3.5l (663) do 4.0l (738) do 4.5l (814) do 5.0l (934) do 7.5l (1164) do 10.0l (1355) do 12.5l (1362) do 15.0l (1366) ponad 20.0l (10) brak danych (29)
Szerokość od:od 25mm (1376) od 50mm (1353) od 75mm (1325) od 100mm (1288) od 125mm (1248) od 150mm (1196) od 175mm (1112) od 200mm (1085) od 254mm (995) od 300mm (839) od 350mm (778) od 400mm (772) od 450mm (45) od 483mm (8) brak danych (29)
Szerokość do:do 50mm (25) do 75mm (61) do 100mm (102) do 125mm (129) do 150mm (182) do 175mm (264) do 200mm (293) do 254mm (391) do 300mm (538) do 350mm (599) do 400mm (604) do 450mm (1342) do 483mm (1368) do 580mm (1376) brak danych (29)
Wysokość od:od 20mm (1376) od 30mm (1200) od 40mm (1129) od 50mm (94) od 60mm (91) od 70mm (89) od 80mm (86) od 90mm (84) od 100mm (82) od 125mm (77) od 150mm (31) od 175mm (10) od 200mm (5) od 300mm (3) brak danych (29)
Wysokość do:do 30mm (199) do 40mm (261) do 50mm (1282) do 60mm (1286) do 70mm (1289) do 80mm (1290) do 90mm (1292) do 100mm (1294) do 125mm (1299) do 150mm (1345) do 175mm (1370) do 200mm (1371) do 250mm (1373) do 350mm (1376) brak danych (29)
Wysokość:1U (1015) 1.25U (3) 2U (2) 4U (5) 7U (3) brak danych (377)
Głębokość od:od 20mm (1376) od 30mm (1373) od 40mm (1372) od 50mm (1369) od 60mm (1365) od 70mm (1355) od 80mm (1315) od 90mm (1276) od 100mm (1232) od 125mm (1091) od 150mm (995) od 175mm (900) od 200mm (810) od 250mm (563) od 300mm (396) od 350mm (283) od 400mm (206) od 450mm (98) od 500mm (14) od 600mm (5) od 700mm (1) brak danych (29)
Głębokość do:do 30mm (3) do 40mm (4) do 50mm (7) do 60mm (12) do 70mm (28) do 80mm (65) do 90mm (108) do 100mm (157) do 125mm (290) do 150mm (386) do 175mm (476) do 200mm (623) do 250mm (830) do 300mm (1001) do 350mm (1135) do 400mm (1174) do 450mm (1310) do 500mm (1362) do 600mm (1372) do 700mm (1375) do 800mm (1376) brak danych (29)
Waga do:do 100g (18) do 200g (54) do 300g (85) do 400g (125) do 500g (160) do 600g (178) do 700g (194) do 800g (220) do 900g (238) do 1kg (266) do 1.25kg (309) do 1.5kg (358) do 1.75kg (412) do 2kg (465) do 2.5kg (557) do 3kg (677) do 3.5kg (751) do 4kg (843) do 4.5kg (908) do 5kg (958) do 7.5kg (1146) do 10kg (1224) do 12.5kg (1229) do 15kg (1234) do 20kg (1238) ponad 20kg (4) brak danych (163)
Kolory:antracyt (189) czarny (842) niebieski (49) turkusowy (1) brązowy (9) jasnoszary (197) ciemnoszary (53) szary (389) czerwony (2) srebrny (30) biały (95) fioletowy (15)
Zasilanie:zewnętrzny zasilacz (271) redundantne doprowadzenie zasilania (364) klemy śrubowe (90) opcjonalnie zewn. redundantny zasilacz (117) opcjonalnie redundantny zasilacz (188) redundantny zasilacz (327) zasilacz hot-plug (81) brak zasilacza głównego w zestawie (61) złącze zasilania dostępne z przodu (11) zasilanie zdalne (90) Zasilanie tylko przez zasilanie zdalne (67) PoE PD (30) PoE+ PD (14) UPoE PD (5) Zasilanie tylko przez PoE PD (15) Zasilanie też przez USB (3) złącze UPS (14)
IGMP:IGMPv2 (57) IGMPv3 (775) brak danych (573)
Cechy szczególne:obudowa metalowa (1233) slot na moduł stacking (38) stacking (177) odejmowane winkle mocujące (898) możliwe aktualizacje firmware (790) załączone aktualizacje firmware (118) wyświetlacz (105) ochrona przed kradzieżą (Kensington Lock) (206) RGB-LED Oświetlenie (1) rozszerzony zakres pracy (78) zestaw (7)
W porównaniu od:poniżej 2008 (45) od 2008 (1360) od 2009 (1340) od 2010 (1312) od 2011 (1287) od 2012 (1186) od 2013 (1114) od 2014 (974) od 2015 (805) od 2016 (657) od 2017 (461) od 2018 (171)
68 dodatkowe filtry wyświetl tylko popularne filtry Zresetuj filtr zawsze wyświetlaj wszystkie filtry
123447 dalej »
Intellinet Rack Gigabit Smart switch, 24x RJ-45, 2x SFP+, PoE+ (561143)

Funkcja: switch • Typ: samodzielny, Rack (przez winkiel montażowy) • Złącza sieciowe: 24x RJ-45, 2x SFP • Prędkości: 24x RJ-45 ...

1
PLN 1800,04
MikroTik RouterBOARD CRS300 Dual Boot Rack, 24x RJ-45, 2x SFP+, PoE PD (CRS326-24G-2S+RM)

Funkcja: switch • Typ: samodzielny, Rack (przez winkiel montażowy) • Złącza sieciowe: 24x RJ-45, 2x SFP+ • Prędkości: 24x RJ-45 ...

4
od PLN 738,48
MikroTik RouterBOARD CRS300 Dual Boot Rack, 24x RJ-45, 4x SFP+, 450W PoE+ (CRS328-24P-4S+RM)

Funkcja: switch • Typ: samodzielny, Rack (przez winkiel montażowy) • Złącza sieciowe: 24x RJ-45, 4x SFP+ • Prędkości: 24x RJ-45 ...

4
od PLN 1482,29
MikroTik RouterBOARD CSS300 Rack Gigabit Managed switch, 24x RJ-45, 2x SFP+, PoE PD (CSS326-24G-2S+RM)

Funkcja: switch • Typ: samodzielny • Złącza sieciowe: 24x RJ-45, 2x SFP+ • Prędkości: 24x RJ-45 (10/100/1000Base-T), 2x SFP+ ...

4
od PLN 500,19
Netgear MS510 Desktop Gigabit Smart switch, 9x RJ-45, 1x SFP+, PoE+ (MS510TXPP-100)

Funkcja: switch • Typ: samodzielny, Rack (przez winkiel montażowy) • Złącza sieciowe: 9x RJ-45, 1x SFP+ • Prędkości: 4x RJ-45 ...

2
od PLN 2099,00
1
PLN 2902,95
1
PLN 12162,92
AirLive Desktop splitter PoE, 1x RJ-45, PoE, V2 (POE-48TUv2)

Funkcja: splitter PoE (1x dane/PoE PD, 1x dane/DC-Wyjście) • Typ: samodzielny • Złącza sieciowe: 1x RJ-45 • Prędkości: 1x RJ-45 ...

1
PLN 124,14
Alcatel Lucent OmniSwitch 6250 Enterprise Desktop Managed Stack switch, 24x RJ-45, 2x RJ-45/SFP (OS6250-24)

Funkcja: switch • Typ: samodzielny, Rack (przez winkiel montażowy) • Złącza sieciowe: 24x RJ-45, 2x RJ-45/SFP • Prędkości: 24x ...

1
PLN 1391,98
Alcatel OmniSwitch 6350 Rack Gigabit Managed Stack switch, 24x RJ-45, 4x SFP (OS6350-24)

Funkcja: switch • Typ: samodzielny, Rack (przez winkiel montażowy) • Złącza sieciowe: 24x RJ-45, 4x SFP • Prędkości: 24x RJ-45 ...

1
PLN 1613,59
Allied Telesis 6100 Desktop Gigabit injector PoE, 1x RJ-45, PoE (AT-6101G)

Funkcja: injector PoE (1x dane, 1x dane/PoE) • Typ: samodzielny • Złącza sieciowe: 1x RJ-45 • Prędkości: 1x RJ-45 (10/100/1000Base-T) • ...

1
PLN 286,67
Allied Telesis 6100 Desktop Gigabit injector PoE, 1x RJ-45, PoE+ (AT-6101GP)

Funkcja: injector PoE (1x dane, 1x dane/PoE+) • Typ: samodzielny, montaż ścienny • Złącza sieciowe: 1x RJ-45 • Prędkości: 1x ...

2
od PLN 243,42
Allied Telesis 8000GS Desktop Managed switch, 8x RJ-45, 1x RJ-45/SFP, PoE (AT-8000/8POE)

Funkcja: switch • Typ: samodzielny, Rack (przez winkiel montażowy) • Złącza sieciowe: 8x RJ-45, 1x RJ-45/SFP • Prędkości: 8x RJ-45 ...

1
PLN 930,02
Allied Telesis 8000S Desktop Managed switch, 16x RJ-45, 1x RJ-45/SFP (AT-8000S/16)

Funkcja: switch • Typ: samodzielny, Rack (przez winkiel montażowy) • Złącza sieciowe: 16x RJ-45, 1x RJ-45/SFP • Prędkości: 16x ...

1
PLN 1276,87
Allied Telesis 8100S Rack Managed Stack switch, 24x RJ-45, 2x RJ-45/SFP, PoE+ (AT-8100S/24POE)

Funkcja: switch • Typ: samodzielny, Rack (przez winkiel montażowy) • Złącza sieciowe: 24x RJ-45, 2x RJ-45/SFP • Prędkości: 24x ...

1
PLN 4504,27
Allied Telesis 9000 Desktop Gigabit Managed switch, 8x RJ-45, 4x SFP, PoE+ (AT-9000/12POE)

Funkcja: switch • Typ: samodzielny, Rack (przez winkiel montażowy) • Złącza sieciowe: 8x RJ-45, 4x SFP • Prędkości: 8x RJ-45 ...

1
PLN 676,50
Allied Telesis CentreCOM FS710 Desktop switch, 5x RJ-45, DC-Version (AT-FS710/5E)

Funkcja: switch • Typ: samodzielny, montaż ścienny • Złącza sieciowe: 5x RJ-45 (tył) • Prędkości: 5x RJ-45 (10/100Base-T) ...

1
PLN 218,19
Allied Telesis CentreCOM FS710 Desktop switch, 8x RJ-45, AC-Version (AT-FS710/8)

Funkcja: switch • Typ: samodzielny, Rack (z opcjonalnymi mocowaniami winklowymi), montaż ścienny (z opcjonalnymi mocowaniami winklowymi) • ...

1
PLN 215,25
Allied Telesis CentreCOM FS710 Desktop switch, 8x RJ-45, DC-Version (AT-FS710/8E)

Funkcja: switch • Typ: samodzielny, Rack (z opcjonalnymi mocowaniami winklowymi), montaż ścienny (z opcjonalnymi mocowaniami winklowymi) • ...

1
PLN 172,20
Allied Telesis CentreCOM FS900M Desktop Managed switch, 24x RJ-45, 2x RJ-45/SFP (AT-FS926M/990-004278)

Funkcja: switch • Typ: samodzielny, Rack (przez winkiel montażowy) • Złącza sieciowe: 24x RJ-45, 2x RJ-45/SFP • Prędkości: 24x ...

1
PLN 369,00
Allied Telesis CentreCOM FS900M Desktop Managed switch, 8x RJ-45, 1x RJ-45/SFP (AT-FS909M/990-004276)

Funkcja: switch • Typ: samodzielny, Rack (z opcjonalnymi mocowaniami winklowymi) • Złącza sieciowe: 8x RJ-45, 1x RJ-45/SFP • Prędkości: ...

1
PLN 430,50
Allied Telesis CentreCOM FS980M Desktop Managed switch, 16x RJ-45, 2x RJ-45/SFP (AT-FS980M/18/990-005048)

Funkcja: switch • Typ: samodzielny, Rack (przez winkiel montażowy), montaż ścienny (przez winkiel montażowy) • Złącza ...

1
PLN 1227,70
Allied Telesis CentreCOM FS980M Desktop Managed switch, 16x RJ-45, 2x RJ-45/SFP, 250W PoE+ (AT-FS980M/18PS/990-005049)

Funkcja: switch • Typ: samodzielny, Rack (przez winkiel montażowy), montaż ścienny (przez winkiel montażowy) • Złącza ...

1
PLN 2932,53
Allied Telesis CentreCOM FS980M Desktop Managed switch, 8x RJ-45, 1x RJ-45/SFP (AT-FS980M/9/990-005046)

Funkcja: switch • Typ: samodzielny, Rack (przez winkiel montażowy), montaż ścienny (przez winkiel montażowy) • Złącza ...

2
od PLN 954,23
Allied Telesis CentreCOM FS980M Rack Managed Stack switch, 24x RJ-45, 4x RJ-45/SFP (AT-FS980M/28/990-005050)

Funkcja: switch • Typ: samodzielny, Rack (przez winkiel montażowy), montaż ścienny (przez winkiel montażowy) • Złącza ...

1
PLN 1582,63
Allied Telesis CentreCOM FS980M Rack Managed Stack switch, 48x RJ-45, 4x RJ-45/SFP (AT-FS980M/52/990-005052)

Funkcja: switch • Typ: samodzielny, Rack (przez winkiel montażowy), montaż ścienny (przez winkiel montażowy) • Złącza ...

1
PLN 2455,41
Allied Telesis CentreCOM GS900M Desktop Gigabit Managed switch, 14x RJ-45, 2x RJ-45/SFP (AT-GS916M/990-004269)

Funkcja: switch • Typ: samodzielny, Rack (przez winkiel montażowy) • Złącza sieciowe: 14x RJ-45, 2x RJ-45/SFP • Prędkości: 16x ...

2
od PLN 553,50
Allied Telesis CentreCOM GS900MX Desktop Gigabit Managed Stack switch, 24x RJ-45, 2x RJ-45/SFP, 2x SFP+ (AT-GS924MX/990-004698)

Funkcja: switch • Typ: samodzielny, Rack (przez winkiel montażowy), montaż ścienny (przez winkiel montażowy) • Złącza ...

1
PLN 3266,96
Allied Telesis CentreCOM GS900MX Rack Gigabit Managed Stack switch, 24x RJ-45, 2x RJ-45/SFP, 2x SFP+, 370W PoE+ (AT-GS924MPX/990-004700)

Funkcja: switch • Typ: samodzielny, Rack (przez winkiel montażowy), montaż ścienny (przez winkiel montażowy) • Złącza ...

1
PLN 4549,30
Allied Telesis CentreCOM GS900MX Rack Gigabit Managed Stack switch, 48x RJ-45, 2x RJ-45/SFP, 2x SFP+ (AT-GS948MX/990-004701)

Funkcja: switch • Typ: samodzielny, Rack (przez winkiel montażowy), montaż ścienny (przez winkiel montażowy) • Złącza ...

1
PLN 4988,66
Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.
Sitemap: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20
Copyright © 1997-2018 Preisvergleich Internet Services AG