Przejdź do zawartości
Polska (aktywne) UE Cenowarka.pl » Komputery » Sieć » Switche

Sieć » Switche

Przeskocz filtry
  • Słowa kluczowe
  • Zakres cen (PLN)
  • Dostępność
  • Sklepy z
  • W pobliżu
    km
  • Wyszukiwanie ...
Producent: Alcatel(9) Allied Telesis(69) Allnet(2) ASUS(3) Avaya(3) Axis(8) Brocade(4) Buffalo(3) Cisco(310) D-Link(145) Dell(14) Digitus(43) DrayTek(8) Edimax(37) Eminent(7) EnGenius(17) Extreme Networks(20) Hikvision(2) HP(182) InLine(3) Intellinet(33) Juniper(10) Lancom(16) Lenovo(11) Linksys(14) LogiLink(1) Longshine(3) MikroTik(24) Netgear(146) netis(9) Planet(64) QNAP(22) Renkforce(1) StarTech(5) Tenda(35) TP-Link(97) TRENDnet(82) Ubiquiti(59) Vivotek(10) ZyXEL(91) inne(159)
Funkcja: Switch(1694) switch SAN(8) sama obudowa(5) extender PoE(20) injector PoE(66) splitter PoE(9) moduł stack(1)
Typ: samodzielny(1735) urządzenie stołowe(716) Rack (przez winkiel montażowy)(1052) Rack (przez opcjonalny winkiel montażowy)(71) Rack (w tym winkiel montażowy)(37) Rack (z mocowaniem podwójnym)(10) Rack (przez opcjonalny mocowanie podwójne)(3) Rack(1170) szyna DIN(137) montaż ścienny(286) montaż do masztu(14) Industrial(140) Outdoor(15) ze slotem modułowym(66) wsuw modułowy(36) jednostka sterująca(57) zestaw(16)
Rodzaje portów: RJ-45(1693) SFP(732) SFP+ (z Fibre Channel)(6) SFP28 (z Fibre Channel)(1) SFP+(415) SFP28(17) QSFP+(19) QSFP28(15) SC-Duplex(8)
Główna prędkość portu: 100Mb/s(379) 1Gb/s(1247) 2.5Gb/s(18) 4Gb/s(1) 8Gb/s(3) 10Gb/s(97) 16Gb/s(2) 25Gb/s(7) 40Gb/s(3) 100Gb/s(4)
Netzwerkports łącznie od: od 0x(1781) od 1x(1767) od 4x(1677) od 8x(1467) od 10x(1234) od 12x(1113) od 16x(1006) od 20x(831) od 24x(792) od 30x(403) od 40x(296) od 50x(263) od 55x(15) od 80x(2) od 95x(1)
Netzwerkports łącznie do: do 1(89) do 4(116) do 8(528) do 10(666) do 12(762) do 16(896) do 20(982) do 24(1072) do 30(1423) do 40(1486) do 50(1536) do 55(1766) do 60(1779) do 95(1780) do 110(1781)
Portów sieciowych do jednoczesnego użytku: 0x(14) 1x(77) 2x(9) 3x(4) 4x(12) 5x(157) 6x(41) 7x(1) 8x(222) 9x(21) 10x(174) 11x(3) 12x(43) 14x(6) 15x(2) 16x(127) 18x(64) 20x(16) 22x(3) 24x(109) 26x(135) 28x(220) 30x(7) 32x(15) 34x(5) 44x(1) 46x(1) 48x(45) 50x(47) 51x(1) 52x(179) 54x(14) 56x(4) 94x(1) 96x(1)
Portów sieciowych do jednoczesnego użytku od: od 0x(1781) od 1x(1767) od 4x(1677) od 8x(1466) od 10x(1223) od 16x(995) od 20x(804) od 24x(785) od 30x(321) od 40x(294) od 50x(247) od 55x(6) od 80x(2) od 95x(1)
Portów sieciowych do jednoczesnego użytku do: do 1x(91) do 4x(116) do 8x(537) do 10x(732) do 16x(913) do 20x(993) do 24x(1105) do 30x(1467) do 40x(1487) do 50x(1581) do 55x(1775) do 60x(1779) do 95x(1780) do 110x(1781)
Portów RJ-45 do jednoczesnego użytku od: od 0x(1781) od 1x(1693) od 4x(1590) od 8x(1367) od 10x(1025) od 16x(906) od 20x(734) od 24x(723) od 30x(282) od 40x(277) od 50x(70) od 80x(2)
Sloty rozszerzeń do modułów: 0x(1703) 1x(56) 2x(11) 3x(1) 4x(4) 6x(1) 8x(2) 12x(3)
Shared RJ-45 z SFP do: do 0x(1440) do 1x(1458) do 2x(1671) do 4x(1777) do 8x(1778) ponad 10x(3)
Shared RJ-45 z SFP+ do: do 0x(1718) do 1x(1720) do 2x(1763) do 4x(1777) do 8x(1780) ponad 10x(1)
RJ-45 10Base-T: 0x(206) 1x(83) 2x(8) 3x(5) 4x(49) 5x(147) 6x(11) 7x(3) 8x(285) 9x(25) 10x(74) 12x(13) 14x(6) 15x(2) 16x(139) 17x(2) 18x(26) 20x(12) 24x(316) 26x(67) 28x(32) 34x(5) 36x(2) 40x(4) 44x(3) 48x(212) 50x(33) 52x(9) 92x(2)
RJ-45 100Base-T: 0x(102) 1x(82) 2x(13) 3x(5) 4x(58) 5x(152) 6x(13) 7x(1) 8x(311) 9x(28) 10x(86) 12x(20) 14x(7) 15x(2) 16x(144) 17x(2) 18x(27) 20x(10) 24x(319) 26x(82) 28x(37) 34x(5) 36x(1) 40x(3) 42x(1) 44x(2) 48x(210) 50x(47) 52x(9) 92x(2)
RJ-45 1000Base-T: 0x(314) 1x(72) 2x(129) 3x(4) 4x(62) 5x(98) 6x(6) 7x(1) 8x(259) 9x(9) 10x(65) 12x(20) 14x(6) 15x(2) 16x(111) 17x(1) 18x(9) 20x(7) 24x(290) 26x(46) 28x(24) 40x(3) 42x(1) 44x(4) 48x(196) 50x(33) 52x(7) 92x(2)
RJ-45 1000Base-T od: od 0x(1781) od 1x(1467) od 4x(1262) od 8x(1095) od 12x(762) od 16x(734) od 24x(606) od 48x(238) od 72x(2)
RJ-45 1000Base-T do: do 1x(386) do 4x(581) do 8x(945) do 12x(1039) do 16x(1158) do 24x(1465) do 48x(1739) do 72x(1779) do 96x(1781)
RJ-45 2.5GBase-T: 0x(1716) 1x(2) 2x(7) 4x(11) 5x(6) 6x(1) 8x(23) 10x(3) 12x(6) 16x(2) 18x(1) 24x(2) 48x(1)
RJ-45 2.5GBase-T od: od 0x(1781) od 1x(65) od 2x(63) od 4x(56) od 8x(38) od 12x(12) od 16x(6) od 24x(3) od 48x(1)
RJ-45 5GBase-T: 0x(1741) 1x(1) 2x(9) 3x(2) 4x(7) 5x(1) 8x(11) 10x(1) 12x(4) 16x(2) 24x(2)
RJ-45 5GBase-T od: od 0x(1781) od 1x(40) od 2x(39) od 4x(28) od 8x(20) od 12x(8) od 16x(4) od 24x(2)
RJ-45 10GBase-T: 0x(1645) 1x(3) 2x(66) 4x(12) 5x(1) 8x(19) 10x(2) 12x(11) 14x(1) 16x(4) 24x(11) 44x(1) 48x(5)
RJ-45 10GBase-T od: od 0x(1781) od 1x(136) od 2x(133) od 4x(67) od 8x(54) od 12x(33) od 16x(21) od 24x(17) od 48x(5)
Ilość portów SFP: 0x(1036) 1x(40) 2x(408) 4x(238) 5x(1) 6x(10) 8x(6) 10x(2) 12x(8) 16x(2) 24x(16) 26x(2) 28x(3) 48x(9)
SFP 100Mb/s: 0x(1343) 1x(20) 2x(252) 4x(131) 6x(7) 8x(5) 12x(4) 16x(2) 24x(11) 26x(1) 28x(2) 48x(3)
SFP 1Gb/s: 0x(1063) 1x(40) 2x(402) 4x(228) 5x(1) 6x(8) 8x(4) 10x(2) 12x(7) 16x(2) 24x(16) 26x(1) 28x(3) 48x(4)
Ilość portów SFP+: 0x(1370) 1x(8) 2x(133) 3x(2) 4x(202) 6x(1) 8x(19) 10x(1) 12x(12) 14x(1) 16x(10) 24x(12) 28x(1) 32x(1) 48x(8)
SFP+ 100Mb/s: 0x(1757) 2x(2) 4x(22)
SFP+ 1Gb/s: 0x(1423) 1x(8) 2x(112) 4x(177) 6x(1) 8x(18) 10x(1) 12x(12) 14x(1) 16x(10) 24x(9) 28x(1) 32x(1) 48x(7)
SFP+ 1Gb/s od: od 0x(1781) od 1x(358) od 4x(238) od 8x(60) od 12x(41) od 16x(28) od 24x(18) od 48x(7)
SFP+ 1Gb/s do: do 1x(1431) do 4x(1720) do 8x(1739) do 12x(1752) do 16x(1763) do 24x(1772) do 48x(1781)
SFP+ 2Gb/s: 0x(1777) 8x(2) 16x(2)
SFP+ 4Gb/s: 0x(1775) 8x(2) 16x(2) 24x(1) 48x(1)
SFP+ 8Gb/s: 0x(1776) 8x(2) 16x(1) 24x(1) 48x(1)
SFP+ 10Gb/s: 0x(1384) 1x(8) 2x(128) 3x(2) 4x(199) 6x(1) 8x(15) 10x(1) 12x(12) 14x(1) 16x(8) 24x(12) 28x(1) 32x(1) 48x(8)
SFP+ 10Gb/s od: od 0x(1781) od 1x(397) od 4x(259) od 8x(59) od 12x(43) od 16x(30) od 24x(22) od 48x(8)
SFP+ 16Gb/s: 0x(1779) 24x(1) 48x(1)
Ilość portów SFP28: 0x(1774) 4x(2) 48x(5)
SFP28 25Gb/s: 0x(1774) 4x(2) 48x(5)
SFP28 32Gb/s: 0x(1780) 48x(1)
Ilość portów QSFP: 0x(1766) 3x(2) 6x(3) 8x(3) 16x(2) 32x(5)
Ilość portów QSFP+: 0x(1762) 2x(9) 4x(5) 6x(2) 8x(1) 32x(2)
QSFP+ 10Gb/s: 0x(1775) 2x(2) 4x(3) 8x(1)
QSFP+ 40Gb/s: 0x(1762) 2x(9) 4x(5) 6x(2) 8x(1) 32x(2)
Ilość portów QSFP28: 0x(1766) 3x(2) 6x(3) 8x(3) 16x(2) 32x(5)
QSFP28 40Gb/s: 0x(1767) 3x(2) 6x(2) 8x(3) 16x(2) 32x(5)
QSFP28 100Gb/s: 0x(1767) 3x(2) 6x(3) 8x(3) 16x(1) 32x(5)
Ilość portów XFP: 0x(1781)
Standardy PoE: RJ-45 PoE(874) RJ-45 PoE PD(25) RJ-45 PoE+(773) RJ-45 PoE+ PD(21) RJ-45 PoE++(27) RJ-45 PoE++ PD(7) RJ-45 PoLRE(30) RJ-45 UPoE(40) RJ-45 UPoE PD(3) RJ-45 pasywne PoE(39) wszystkie(928) żaden (bez PoE)(853)
RJ-45 PoE: 1x(17) 2x(3) 4x(31) 8x(27) 12x(7) 16x(5) 20x(3) 24x(35) 40x(2) 48x(6) brak danych(1645)
RJ-45 PoE+: 1x(29) 2x(12) 3x(1) 4x(96) 6x(2) 7x(2) 8x(179) 10x(1) 12x(33) 13x(1) 15x(2) 16x(71) 20x(10) 24x(195) 32x(8) 40x(5) 44x(5) 48x(97) 92x(2) brak danych(1030)
RJ-45 PoE+ od: od 1x(751) od 4x(709) od 8x(609) od 10x(430) od 12x(429) od 16x(393) od 24x(312) od 48x(99) od 72x(2) brak danych(1030)
RJ-45 UPoE: 1x(4) 2x(2) 4x(6) 6x(1) 8x(13) 12x(1) 16x(4) 24x(2) 48x(5) brak danych(1743)
RJ-45 PoE++: 1x(1) 2x(3) 4x(6) 8x(8) 16x(1) 24x(1) 40x(1) brak danych(1760)
PoE Budget od: poniżej 50W(83) od 50W(772) od 100W(617) od 125W(532) od 150W(477) od 175W(457) od 200W(380) od 250W(318) od 300W(298) od 350W(287) od 400W(117) od 500W(81) od 600W(70) od 700W(59) od 800W(15) od 900W(7) od 1250W(6) od 2000W(1) brak danych(926)
PoE Budget do: do 50W(85) do 100W(248) do 125W(328) do 150W(391) do 175W(398) do 200W(482) do 250W(550) do 300W(565) do 350W(568) do 400W(745) do 500W(781) do 600W(789) do 700W(797) do 800W(842) do 900W(848) do 1000W(849) do 1500W(854) ponad 2000W(1) brak danych(926)
backplane przepustowość: od 1Gb/s(1545) od 2Gb/s(1442) od 5Gb/s(1386) od 10Gb/s(1323) od 25Gb/s(886) od 50Gb/s(702) od 75Gb/s(545) od 100Gb/s(493) od 150Gb/s(282) od 300Gb/s(112) od 500Gb/s(55) od 1Tb/s(29) od 1.5Tb/s(22) od 2Tb/s(18) od 2.5Tb/s(17) brak danych(236)
backplane Weiterleitungen: poniżej 500kp/s(1) od 500kp/s(1429) od 1Mp/s(1372) od 2Mp/s(1316) od 5Mp/s(1259) od 10Mp/s(1093) od 25Mp/s(752) od 50Mp/s(509) od 75Mp/s(445) od 100Mp/s(292) od 150Mp/s(157) od 300Mp/s(67) od 500Mp/s(36) od 1Gp/s(19) od 1.5Gp/s(10) od 2Gp/s(9) od 2.5Gp/s(5) brak danych(351)
Jumboframes od: poniżej 1.5KiB(3) od 1.5KiB(1235) od 2KiB(1224) od 8KiB(1196) od 9KiB(1065) od 10KiB(265) od 12KiB(83) od 14KiB(24) brak danych(543)
Jumboframes do: do 1.5KiB(13) do 2KiB(42) do 8KiB(44) do 9KiB(892) do 10KiB(1147) do 12KiB(1188) do 14KiB(1214) ponad 14KiB(24) brak danych(543)
Bufor pakietów [binarna] od: od 10KiB(1145) od 50KiB(1129) od 100KiB(1095) od 500KiB(812) od 1MiB(606) od 2MiB(322) od 4MiB(166) od 10MiB(75) od 50MiB(1) brak danych(636)
Bufor pakietów [binarna] do: do 50KiB(16) do 100KiB(50) do 500KiB(394) do 1MiB(561) do 2MiB(903) do 4MiB(1028) do 10MiB(1072) do 50MiB(1144) do 500MiB(1145) brak danych(636)
Bufor pakietów w Bit [SI] od: od 1Kbit(1145) od 256Kbit(1143) od 512Kbit(1120) od 768Kbit(1109) od 1Mbit(1093) od 1.5Mbit(969) od 2.4Mbit(840) od 4Mbit(822) od 4.8Mbit(624) od 6.4Mbit(617) od 10Mbit(584) od 24Mbit(242) od 48Mbit(109) od 64Mbit(88) od 96Mbit(72) od 100Mbit(70) od 120Mbit(31) od 256Mbit(11) od 512Mbit(1) brak danych(636)
Bufor pakietów w Bit [SI] do: do 256Kbit(2) do 512Kbit(26) do 768Kbit(45) do 1Mbit(84) do 1.5Mbit(203) do 2.4Mbit(305) do 4Mbit(333) do 4.8Mbit(521) do 6.4Mbit(528) do 10Mbit(561) do 24Mbit(915) do 48Mbit(1036) do 64Mbit(1057) do 96Mbit(1075) do 120Mbit(1114) do 160Mbit(1134) do 256Mbit(1136) do 384Mbit(1144) ponad 512Mbit(1) brak danych(636)
Bufor pakietów w Byte [SI] od: od 0.125KB(1145) od 32KB(1143) od 64KB(1120) od 96KB(1109) od 0.125MB(1093) od 0.1875MB(969) od 0.3MB(840) od 0.5MB(822) od 0.6MB(624) od 0.8MB(617) od 1.25MB(584) od 3MB(242) od 6MB(109) od 8MB(88) od 12MB(72) od 12.5MB(70) od 15MB(31) od 32MB(11) od 64MB(1) brak danych(636)
Bufor pakietów w Byte [SI] do: do 32KB(2) do 64KB(26) do 96KB(45) do 0.125MB(84) do 0.1875MB(203) do 0.3MB(305) do 0.5MB(333) do 0.6MB(521) do 0.8MB(528) do 1.25MB(561) do 3MB(915) do 6MB(1036) do 8MB(1057) do 12MB(1075) do 15MB(1114) do 20MB(1134) do 32MB(1136) do 48MB(1144) ponad 64MB(1) brak danych(636)
Adresów MAC od: od 1000(1547) od 2000(1473) od 4000(1351) od 8000(1217) od 16000(700) od 32000(206) od 64000(59) od 128000(22) od 256000(13) od 387000(1) brak danych(234)
Adresów MAC do: do 1000(9) do 2000(98) do 4000(215) do 8000(499) do 16000(994) do 32000(1404) do 64000(1509) do 128000(1526) do 256000(1535) do 387000(1546) ponad 387000(1) brak danych(234)
Obsługiwane funkcje: 802.1ab(684) 802.1ad(130) 802.1ae(49) 802.1ag(77) 802.1ak(54) 802.1ap(35) 802.1aq(6) 802.1as(54) 802.1AX(935) 802.1ba(30) 802.1br(10) 802.1d(958) 802.1p(1154) 802.1Q(995) 802.1Qat(42) 802.1Qau(8) 802.1Qav(42) 802.1Qaz(21) 802.1Qbb(27) 802.1Qbv(5) 802.1r(26) 802.1s(850) 802.1t(10) 802.1v(199) 802.1w(952) 802.1x(880) IGMPv2(61) IGMPv3(867) MLDv1(11) MLDv2(437)
Chłodzenie: pasywne(867) aktywne(786)
Konfiguracja: unmanaged(625) możliwość konfiguracji(1156) Smart Managed (wg. producenta)(349) Managed (wg. producenta)(765) interfejs web(1054) konsola(886) oprogramowanie do konfiguracji(332) port szeregowy(792) USB-A(368) USB 2.0 Micro-B(97) DB9(56) Sieć (dedykowana)(270) Bluetooth(6) przez Cloud(207) przez jednostka sterująca(294) port alarmowy(76) Czytniki kart pamięci(51) GPS-złącze antenowe(1)
Pojemność do: do 100ml(11) do 250ml(123) do 500ml(334) do 750ml(428) do 1.0l(482) do 1.5l(535) do 2.0l(613) do 2.5l(775) do 3.0l(846) do 3.5l(933) do 4.0l(1030) do 4.5l(1148) do 5.0l(1266) do 7.5l(1581) do 10.0l(1709) do 12.5l(1715) do 15.0l(1721) do 20.0l(1722) ponad 20.0l(12) brak danych(47)
Szerokość od: poniżej 25mm(2) od 25mm(1732) od 50mm(1658) od 75mm(1598) od 100mm(1542) od 125mm(1459) od 150mm(1392) od 175mm(1297) od 200mm(1251) od 10" rack-szuflada (220mm)(1180) od 10" Rack (254mm)(1124) od 300mm(917) od 350mm(853) od 400mm(849) od 450mm(45) od 483mm(6) brak danych(47)
Szerokość do: do 25mm(2) do 50mm(82) do 75mm(145) do 100mm(216) do 125mm(277) do 150mm(351) do 175mm(438) do 200mm(491) do 10" rack-szuflada (220mm)(563) do 10" Rack (254mm)(624) do 300mm(820) do 350mm(882) do 400mm(887) do 450mm(1698) do 483mm(1728) do 580mm(1734) brak danych(47)
Wysokość od: poniżej 20mm(2) od 20mm(1732) od 30mm(1448) od 40mm(1344) od 50mm(160) od 60mm(155) od 70mm(153) od 80mm(148) od 100mm(143) od 125mm(120) od 150mm(47) od 175mm(20) od 200mm(10) od 300mm(6) od 350mm(1) brak danych(47)
Wysokość do: do 20mm(3) do 30mm(314) do 40mm(403) do 50mm(1574) do 60mm(1580) do 70mm(1585) do 80mm(1586) do 90mm(1591) do 125mm(1614) do 150mm(1688) do 175mm(1718) do 200mm(1724) do 250mm(1728) do 350mm(1733) do 400mm(1734) brak danych(47)
Wysokość: 1U(1158) 1.25U(2) 2U(5) 4U(5) 7U(3) brak danych(608)
Głębokość od: od 20mm(1734) od 30mm(1727) od 40mm(1721) od 50mm(1715) od 60mm(1710) od 70mm(1696) od 80mm(1636) od 90mm(1554) od 100mm(1475) od 125mm(1259) od 150mm(1132) od 175mm(1034) od 200mm(908) od 250mm(612) od 300mm(382) od 350mm(250) od 400mm(145) od 450mm(68) od 500mm(18) od 600mm(6) od 700mm(1) brak danych(47)
Głębokość do: do 30mm(7) do 40mm(13) do 50mm(19) do 60mm(24) do 70mm(50) do 80mm(103) do 90mm(193) do 100mm(276) do 125mm(480) do 150mm(611) do 175mm(700) do 200mm(876) do 250mm(1143) do 300mm(1365) do 350mm(1530) do 400mm(1594) do 450mm(1683) do 500mm(1716) do 600mm(1728) do 700mm(1734) brak danych(47)
Waga do: do 100g(35) do 200g(99) do 300g(153) do 400g(215) do 500g(277) do 600g(315) do 700g(347) do 800g(385) do 900g(413) do 1kg(453) do 1.25kg(506) do 1.5kg(560) do 1.75kg(618) do 2kg(674) do 2.5kg(783) do 3kg(911) do 3.5kg(1022) do 4kg(1144) do 4.5kg(1227) do 5kg(1295) do 7.5kg(1468) do 10kg(1517) do 12.5kg(1531) do 15kg(1535) do 20kg(1539) ponad 20kg(5) brak danych(237)
Kolory: antracyt(294) czarny(1001) niebieski(55) turkusowy(2) brązowy(26) jasnoszary(156) ciemnoszary(24) szary(386) czerwony(2) srebrny(39) biały(137) fioletowy(15) różowy(2)
Zasilanie: zewnętrzny zasilacz(387) redundantne doprowadzenie zasilania(374) klemy śrubowe(158) opcjonalnie zewn. redundantny zasilacz(125) opcjonalnie redundantny zasilacz(145) redundantny zasilacz(306) zasilacz hot-plug(79) brak zasilacza głównego w zestawie(71) złącze zasilania dostępne z przodu(16) zasilanie zdalne(158) Zasilanie tylko przez zasilanie zdalne(107) PoE PD(41) PoE+ PD(21) PoE++ PD(7) UPoE PD(4) Zasilanie tylko przez PoE PD(19) Zasilanie tylko przez USB(1) Zasilanie też przez USB(7) złącze UPS(9)
Cechy szczególne: obudowa metalowa(1555) slot na moduł stacking(33) stacking(105) odejmowane winkle mocujące(1095) możliwe aktualizacje firmware(976) załączone aktualizacje firmware(80) wyświetlacz(169) Ochrona przed kradzieżą (Kensington Lock)(292) tryb długodystansowy(33) rozszerzony zakres pracy(172) dedykowany podsystem(6) NAS-funkcje(5) VM-Host(5) Video-monitoring(6) Print-Server(5) HDMI(6) zestaw(18)
W porównaniu od: poniżej 2008(33) od 2008(1748) od 2009(1734) od 2010(1710) od 2011(1688) od 2012(1612) od 2013(1544) od 2014(1455) od 2015(1327) od 2016(1191) od 2017(1008) od 2018(757) od 2019(514) od 2020(354) od 2021(111)
Widok:
Cisco Business 350 Rack Gigabit Managed switch, 24x RJ-45, 4x SFP+ (CBS350-24T-4X)

Funkcja: switch • Typ: samodzielny, Rack (przez winkiel montażowy) • Złącza sieciowe: 24x RJ-45, 4x SFP+ • Prędkości: 24x RJ-45 (10/100/1000Base-T), 4x SFP+ (100M/1G/10Gb/s) • PoE: brak • backplane: 128Gb/s, 95.23Mp/s, ...

1
PLN 2937,55
Cisco Catalyst 1000 Rack Gigabit Managed switch, 48x RJ-45, 4x SFP+ (C1000-48T-4X-L)

Funkcja: switch • Typ: samodzielny, Rack (przez winkiel montażowy) • Złącza sieciowe: 48x RJ-45, 4x SFP+ • Prędkości: 48x RJ-45 (10/100/1000Base-T), 4x SFP+ (1G/10Gb/s) • PoE: brak • backplane: 176Gb/s, 77.38Mp/s, 10KB ...

1
PLN 6484,61
QNAP QSW-1200 Desktop 10G switch, 8x RJ-45/SFP+, 4x SFP+ (QSW-1208-8C)

Funkcja: switch • Typ: samodzielny, Rack (przez winkiel montażowy) • Złącza sieciowe: 8x RJ-45/SFP+, 4x SFP+ • Prędkości: 8x RJ-45 (100/1000/2.5G/5G/10GBase-T), 12x SFP+ (1G/10Gb/s) • PoE: brak • backplane: 240Gb/s, 9KB ...

7
od PLN 2307,00
TP-Link Desktop Gigabit injector PoE, 1x RJ-45, 30W PoE+ (TL-POE160S)

Funkcja: injector PoE (1x dane, 1x dane/PoE+) • Typ: samodzielny • Złącza sieciowe: 1x RJ-45 • Prędkości: 1x RJ-45 (10/100/1000Base-T) • PoE: 1x RJ-45 PoE+ (1x 30W), łącznie: 30W • backplane: brak • Oficjalnie ...

5
od PLN 79,00
HP Aruba CX 6100 Series Rack Gigabit Managed switch, 48x RJ-45, 4x SFP+ (JL676A)

Funkcja: switch • Typ: samodzielny, Rack (przez winkiel montażowy) • Złącza sieciowe: 48x RJ-45, 4x SFP+ • Prędkości: 48x RJ-45 (10/100/1000Base-T), 4x SFP+ (1G/10Gb/s) • PoE: brak • backplane: 176Gb/s, 98.6Mp/s, 9.198kB ...

1
PLN 8411,00
QNAP QSW-2100 Desktop 2.5G switch, 6x RJ-45 (QSW-2104-2T)

Funkcja: switch • Typ: samodzielny • Złącza sieciowe: 6x RJ-45 • Prędkości: 4x RJ-45 (100/1000/2.5GBase-T), 2x RJ-45 (100/1000/2.5G/5G/10GBase-T) • PoE: brak • backplane: 60Gb/s, 9KB Jumboframes, 16K Adresów MAC • Oficjalnie ...

2
od PLN 749,00
Edimax GS-10 Desktop 2.5G switch, 5x RJ-45 (GS-1005BE)

Funkcja: switch • Typ: samodzielny • Złącza sieciowe: 5x RJ-45 • Prędkości: 5x RJ-45 (100/1000/2.5GBase-T) • PoE: brak • backplane: 25Gb/s, 18.6Mp/s, 12KB Jumboframes, 1.5MB Bufor pakietów, 16K Adresów MAC • Oficjalnie ...

2
od PLN 446,00
TP-Link TL-SG2400 JetStream Rack Gigabit Smart switch, 24x RJ-45, 4x SFP, 250W PoE+ (TL-SG2428P)

Funkcja: switch • Typ: samodzielny, Rack (przez winkiel montażowy) • Złącza sieciowe: 24x RJ-45, 4x SFP • Prędkości: 24x RJ-45 (10/100/1000Base-T), 4x SFP (1Gb/s) • PoE: 24x RJ-45 PoE+ (24x 30W), łącznie: 250W • ...

3
od PLN 999,00
TP-Link Desktop Gigabit injector PoE, 1x RJ-45, 12W pasywne PoE 24V (TL-POE2412G)

Funkcja: injector PoE (1x dane, 1x dane/PoE) • Typ: samodzielny • Złącza sieciowe: 1x RJ-45 • Prędkości: 1x RJ-45 (10/100/1000Base-T) • PoE: 1x RJ-45 pasywne PoE (1x 12W, 24V), łącznie: 12W • backplane: brak • ...

2
od PLN 51,12
MikroTik Cloud router switch CRS312 Dual Boot Rack 10G Managed switch, 8x RJ-45, 4x RJ-45/SFP (CRS312-4C+8XG-RM)

Funkcja: switch • Typ: samodzielny, Rack (przez winkiel montażowy) • Złącza sieciowe: 8x RJ-45, 4x RJ-45/SFP+ • Prędkości: 8x RJ-45 (1000/2.5G/5G/10GBase-T), 4x RJ-45 (10GBase-T), 4x SFP+ (10Gb/s) • PoE: brak • backplane: ...

1
PLN 2240,89
Cisco SX550X Rack 10G Managed Stack switch, 8x RJ-45, 8x SFP+ (SX550X-16FT-K9)

Funkcja: switch • Typ: samodzielny, Rack (przez winkiel montażowy) • Złącza sieciowe: 8x RJ-45, 8x SFP+ • Prędkości: 8x RJ-45 (100/1000/10GBase-T), 8x SFP+ (1G/10Gb/s) • PoE: brak • backplane: 320Gb/s, 238.8Mp/s, 9kB ...

1
PLN 10650,83
Extreme Networks ExtremeSwitching ERS 4900 Rack Gigabit Managed Stack switch, 24x RJ-45, 2x SFP+, PoE+ (AL4900A02-E6/ERS 4926GTS-PWR+)

Funkcja: switch • Typ: samodzielny, Rack (przez winkiel montażowy) • Złącza sieciowe: 24x RJ-45, 2x SFP+ • Prędkości: 24x RJ-45 (10/100/1000Base-T), 2x SFP+ (10Gb/s) • PoE: 24x RJ-45 PoE+ (24x 30W), łącznie: ...

1
PLN 17081,94
MikroTik RouterBOARD CSS300 Rack Gigabit Managed switch, 24x RJ-45, 2x SFP+, PoE PD (CSS326-24G-2S+RM)

Funkcja: switch • Typ: Rack (przez winkiel montażowy) • Złącza sieciowe: 24x RJ-45, 2x SFP+ • Prędkości: 24x RJ-45 (10/100/1000Base-T), 2x SFP+ (1.25G/10Gb/s) • PoE: 1x RJ-45 PoE PD (Non 802.3) • backplane: 16k Adresów ...

3
od PLN 479,49
Netgear ProSAFE Plus XS700 Rack 10G Smart switch, 7x RJ-45, 1x RJ-45/SFP, V2 (XS708E-200 / XS708Ev2)

Funkcja: switch • Typ: samodzielny, Rack (przez winkiel montażowy) • Złącza sieciowe: 7x RJ-45, 1x RJ-45/SFP • Prędkości: 8x RJ-45 (100/1000/10GBase-T), 1x SFP+ (1G/10Gb/s) • PoE: brak • backplane: 160Gb/s, 119Mp/s, 9KB ...

1
PLN 2655,00
3Com Baseline Plus 2900 Rack Gigabit Managed switch, 24x RJ-45, 4x SFP, PoE+ (2928HPWR/3CRBSG28HPWR93)

Funkcja: switch • Typ: samodzielny, Rack (przez winkiel montażowy) • Złącza sieciowe: 24x RJ-45, 4x SFP • Prędkości: 24x RJ-45 (10/100/1000Base-T), 4x SFP (1Gb/s) • PoE: 24x RJ-45 PoE (24x 30W), łącznie: 365W • ...

1
PLN 4141,76
1
PLN 823,32
Alcatel OmniSwitch 6350 Desktop Gigabit Managed switch, 8x RJ-45, 2x RJ-45/SFP (OS6350-10)

Funkcja: switch • Typ: samodzielny, Rack (przez winkiel montażowy) • Złącza sieciowe: 8x RJ-45, 2x RJ-45/SFP • Prędkości: 10x RJ-45 (10/100/1000Base-T), 2x SFP (100M/1Gb/s) • PoE: brak • backplane: 20Gb/s, 35.70Mp/s, 9KB ...

1
PLN 1530,26
Alcatel OmniSwitch 6350 Desktop Gigabit Managed switch, 8x RJ-45, 2x RJ-45/SFP, 120W PoE+ (OS6350-P10)

Funkcja: switch • Typ: samodzielny, Rack (przez winkiel montażowy) • Złącza sieciowe: 8x RJ-45, 2x RJ-45/SFP • Prędkości: 10x RJ-45 (10/100/1000Base-T), 2x SFP (100M/1Gb/s) • PoE: 8x RJ-45 PoE+ (8x 31W), ...

1
PLN 2088,42
Alcatel OmniSwitch 6350 Rack Gigabit Managed Stack switch, 24x RJ-45, 4x SFP, 380W PoE+ (OS6350-P24)

Funkcja: switch • Typ: samodzielny, Rack (przez winkiel montażowy) • Złącza sieciowe: 24x RJ-45, 4x SFP • Prędkości: 24x RJ-45 (10/100/1000Base-T), 4x SFP (100M/1Gb/s) • PoE: 24x RJ-45 PoE+ (24x 30W), łącznie: ...

1
PLN 2404,10
Alcatel OmniSwitch 6350 Rack Gigabit Managed Stack switch, 48x RJ-45, 4x SFP (OS6350-48)

Funkcja: switch • Typ: samodzielny, Rack (przez winkiel montażowy) • Złącza sieciowe: 48x RJ-45, 4x SFP • Prędkości: 48x RJ-45 (10/100/1000Base-T), 4x SFP (100M/1Gb/s) • PoE: brak • backplane: 104Gb/s, 77.38Mp/s, 9KB ...

1
PLN 2745,87
Alcatel OmniSwitch 6350 Rack Gigabit Managed Stack switch, 48x RJ-45, 4x SFP, 780W PoE+ (OS6350-P48)

Funkcja: switch • Typ: samodzielny, Rack (przez winkiel montażowy) • Złącza sieciowe: 48x RJ-45, 4x SFP • Prędkości: 48x RJ-45 (10/100/1000Base-T), 4x SFP (100M/1Gb/s) • PoE: 24x RJ-45 PoE+ (24x 30W), łącznie: ...

1
PLN 6413,25
Alcatel OmniSwitch 6450 Rack Gigabit Managed Stack switch, 24x RJ-45, 2x SFP, 1x moduł-slot (OS-6450-24)

Funkcja: switch • Typ: samodzielny, Rack (przez winkiel montażowy), ze slotem modułowym • Złącza sieciowe: 24x RJ-45, 2x SFP, 1x gniazdo rozszerzeń (tył) • Prędkości: 24x RJ-45 (10/100/1000Base-T), 2x SFP ...

1
PLN 6153,52
Alcatel OmniSwitch 6450 Rack Gigabit Managed Stack switch, 24x RJ-45, 2x SFP, 1x moduł-slot, 390W PoE+ (OS-6450-P24)

Funkcja: switch • Typ: samodzielny, Rack (przez winkiel montażowy), ze slotem modułowym • Złącza sieciowe: 24x RJ-45, 2x SFP+, 1x gniazdo rozszerzeń (tył) • Prędkości: 24x RJ-45 (10/100/1000Base-T), 2x SFP+ ...

1
PLN 9197,22
Alcatel OmniSwitch 6860 Basic Rack Gigabit Managed Stack switch, 48x RJ-45, 4x SFP+, PoE+ (OS6860-P48)

Funkcja: switch • Typ: samodzielny, Rack (przez winkiel montażowy) • Złącza sieciowe: 48x RJ-45, 4x SFP+ • Prędkości: 48x RJ-45 (10/100/1000Base-T), 4x SFP+ (1G/10Gb/s) • PoE: 48x RJ-45 PoE+ (48x 30W), łącznie: ...

1
PLN 27481,09
Alcatel OmniSwitch 6860 Enhanced Rack Gigabit Managed Stack switch, 48x RJ-45, 4x SFP+, PoE+ (OS6860E-P48)

Funkcja: switch • Typ: samodzielny, Rack (przez winkiel montażowy) • Złącza sieciowe: 48x RJ-45, 4x SFP+ • Prędkości: 48x RJ-45 (10/100/1000Base-T), 4x SFP+ (1G/10Gb/s) • PoE: 4x RJ-45 PoE+ (4x 60W), 44x RJ-45 PoE+ (20x ...

1
PLN 29877,65
Allied Telesis 6100 Desktop Gigabit injector PoE, 1x RJ-45, PoE+ (AT-6101GP)

Funkcja: injector PoE (1x dane, 1x dane/PoE+) • Typ: samodzielny, montaż ścienny • Złącza sieciowe: 1x RJ-45 • Prędkości: 1x RJ-45 (10/100/1000Base-T) • PoE: 1x RJ-45 PoE+ (1x 30W), łącznie: 30W • ...

1
PLN 455,78
Allied Telesis 8100S Rack Managed Stack switch, 24x RJ-45, 2x RJ-45/SFP, PoE+ (AT-8100S/24POE)

Funkcja: switch • Typ: samodzielny, Rack (przez winkiel montażowy) • Złącza sieciowe: 24x RJ-45, 2x RJ-45/SFP • Prędkości: 24x RJ-45 (10/100Base-T), 2x RJ-45 (1000Base-T), 2x SFP (100M/1Gb/s) • PoE: 12x RJ-45 PoE+ lub 24x ...

1
PLN 4313,77
Allied Telesis CentreCOM FS710 Desktop switch, 5x RJ-45, AC-Version (AT-FS710/5)

Funkcja: switch • Typ: samodzielny, montaż ścienny • Złącza sieciowe: 5x RJ-45 (tył) • Prędkości: 5x RJ-45 (10/100Base-T) • PoE: brak • backplane: 1Gb/s, 744kp/s, 2KB Jumboframes, 96kB Bufor pakietów, 2K Adresów ...

2
od PLN 178,33
Allied Telesis CentreCOM FS710 Desktop switch, 5x RJ-45, DC-Version (AT-FS710/5E)

Funkcja: switch • Typ: samodzielny, montaż ścienny • Złącza sieciowe: 5x RJ-45 (tył) • Prędkości: 5x RJ-45 (10/100Base-T) • PoE: brak • backplane: 1Gb/s, 744kp/s, 2KB Jumboframes, 96kB Bufor pakietów, 2K Adresów ...

2
od PLN 172,74
Allied Telesis CentreCOM FS710 Desktop switch, 8x RJ-45, AC-Version (AT-FS710/8)

Funkcja: switch • Typ: samodzielny, Rack (z opcjonalnymi mocowaniami winklowymi), montaż ścienny (z opcjonalnymi mocowaniami winklowymi) • Złącza sieciowe: 8x RJ-45 • Prędkości: 8x RJ-45 (10/100Base-T) • PoE: brak • ...

2
od PLN 228,46

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" do Polska. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.