Polska (aktywne) UE Cenowarka.pl » Komputery » Sieć » Switche z zasilanie: klemy śrubowe

Sieć » Switche z zasilanie: klemy śrubowe

  • Słowa kluczowe
  • Zakres cen (PLN)
  • Dostępność
  • Sklepy z [i]
  • W pobliżu
    km
  • Wyszukiwanie ...
Producent:Allied Telesis (8) Cisco (19) D-Link (11) Digitus (5) Edimax (3) HP (6) Juniper (1) Lancom (1) Level One (18) Planet (26) StarTech (5) TRENDnet (9) Ubiquiti (2) ZyXEL (7)
Funkcja:Switch (118) extender PoE (1) injector PoE (3) splitter PoE (1)
Typ:samodzielny (121) urządzenie stołowe (5) Rack (przez winkiel montażowy) (21) Rack (przez opcjonalny winkiel montażowy) (2) Rack (23) szyna DIN (99) montaż ścienny (68) Industrial (96) Outdoor (1) ze slotem modułowym (2)
Rodzaje portów:RJ-45 (121) SFP (74) SFP+ (10) SC-Duplex (4)
Główna prędkość portu:100Mb/s (52) 1Gb/s (69)
Netzwerkports łącznie od:od 1x (121) od 4x (118) od 8x (74) od 10x (55) od 12x (44) od 16x (27) od 20x (25) od 24x (19) od 30x (9) od 50x (1)
Netzwerkports łącznie do:do 1 (1) do 4 (4) do 8 (66) do 10 (77) do 12 (93) do 16 (96) do 20 (99) do 24 (103) do 30 (112) do 40 (120) do 55 (121)
Portów sieciowych do jednoczesnego użytku:1x (3) 4x (1) 5x (22) 6x (22) 8x (18) 10x (19) 12x (10) 14x (1) 16x (2) 20x (5) 26x (2) 28x (14) 32x (1) 52x (1)
Portów sieciowych do jednoczesnego użytku od:od 1x (121) od 4x (118) od 8x (73) od 10x (55) od 16x (25) od 20x (23) od 24x (18) od 30x (2) od 50x (1)
Portów sieciowych do jednoczesnego użytku do:do 1x (3) do 4x (4) do 8x (66) do 10x (85) do 16x (98) do 20x (103) do 30x (119) do 40x (120) do 55x (121)
Portów RJ-45 do jednoczesnego użytku od:od 1x (121) od 4x (117) od 8x (64) od 10x (30) od 16x (16) od 24x (10) od 50x (1)
Sloty rozszerzeń do modułów:0x (119) 2x (2)
Shared RJ-45 z SFP do:do 0x (86) do 1x (92) do 2x (110) do 4x (119) do 8x (120) ponad 10x (1)
Shared RJ-45 z SFP+ do:do 0x (121)
RJ-45 10Base-T:0x (4) 1x (3) 4x (28) 5x (19) 6x (4) 8x (34) 10x (12) 12x (2) 16x (3) 18x (3) 24x (4) 26x (4) 50x (1)
RJ-45 100Base-T:0x (1) 1x (3) 4x (30) 5x (19) 6x (4) 8x (34) 10x (12) 12x (2) 16x (3) 18x (3) 24x (4) 26x (4) 28x (1) 50x (1)
RJ-45 1000Base-T:0x (37) 1x (3) 2x (14) 4x (17) 5x (10) 6x (1) 8x (25) 10x (5) 12x (2) 16x (2) 24x (4) 28x (1)
RJ-45 1000Base-T od:od 0x (121) od 1x (84) od 4x (67) od 8x (39) od 12x (9) od 16x (7) od 24x (5)
RJ-45 1000Base-T do:do 1x (40) do 4x (71) do 8x (107) do 12x (114) do 16x (116) do 24x (120) do 48x (121)
RJ-45 2.5GBase-T:0x (121)
RJ-45 2.5GBase-T od:od 0x (121)
RJ-45 5GBase-T:0x (121)
RJ-45 5GBase-T od:od 0x (121)
RJ-45 10GBase-T:0x (121)
RJ-45 10GBase-T od:od 0x (121)
Ilość portów SFP:0x (47) 1x (7) 2x (42) 4x (14) 8x (1) 12x (2) 24x (6) 26x (1) 28x (1)
SFP 100Mb/s:0x (64) 1x (3) 2x (34) 4x (9) 8x (1) 12x (2) 24x (7) 28x (1)
SFP 1Gb/s:0x (51) 1x (7) 2x (42) 4x (11) 8x (1) 12x (2) 24x (6) 28x (1)
Ilość portów SFP+:0x (112) 2x (1) 4x (8)
SFP+ 100Mb/s:0x (120) 4x (1)
SFP+ 1Gb/s:0x (112) 2x (1) 4x (8)
SFP+ 1Gb/s od:od 0x (121) od 1x (9) od 4x (8)
SFP+ 1Gb/s do:do 1x (112) do 4x (121)
SFP+ 2Gb/s:0x (121)
SFP+ 4Gb/s:0x (121)
SFP+ 8Gb/s:0x (121)
SFP+ 10Gb/s:0x (113) 2x (1) 4x (7)
SFP+ 10Gb/s od:od 0x (121) od 1x (8) od 4x (7)
SFP+ 16Gb/s:0x (121)
Ilość portów SFP28:0x (121)
SFP28 25Gb/s:0x (121)
SFP28 32Gb/s:0x (121)
Ilość portów QSFP:0x (121)
Ilość portów QSFP+:0x (121)
QSFP+ 10Gb/s:0x (121)
QSFP+ 40Gb/s:0x (121)
Ilość portów QSFP28:0x (121)
QSFP28 40Gb/s:0x (121)
QSFP28 100Gb/s:0x (121)
Ilość portów XFP:0x (121)
Standardy PoE:RJ-45 PoE (47) RJ-45 PoE+ (44) RJ-45 UPoE (2) RJ-45 pasywne PoE (2) wszystkie (49)
RJ-45 PoE:4x (1) 24x (3) brak danych (117)
RJ-45 PoE+:1x (2) 4x (21) 8x (16) 20x (1) 24x (3) 48x (1) brak danych (77)
RJ-45 PoE+ od:od 1x (44) od 4x (42) od 8x (21) od 16x (5) od 24x (4) od 48x (1) brak danych (77)
RJ-45 UPoE:4x (1) 10x (1) brak danych (119)
PoE Budget od:poniżej 50W (2) od 100W (43) od 125W (28) od 150W (23) od 200W (22) od 250W (8) od 300W (7) od 350W (6) od 600W (5) od 700W (3) brak danych (76)
PoE Budget do:do 50W (2) do 125W (17) do 150W (23) do 200W (27) do 250W (37) do 300W (38) do 350W (39) do 400W (40) do 600W (42) do 800W (45) brak danych (76)
backplane przepustowość:od 1Gb/s (86) od 2Gb/s (70) od 5Gb/s (67) od 10Gb/s (66) od 25Gb/s (11) od 50Gb/s (9) od 100Gb/s (7) brak danych (35)
backplane Weiterleitungen:od 500kp/s (88) od 1Mp/s (73) od 2Mp/s (69) od 5Mp/s (66) od 10Mp/s (40) od 25Mp/s (12) od 75Mp/s (8) od 100Mp/s (1) brak danych (33)
Jumboframes od:od 8KiB (69) od 9KiB (66) od 10KiB (17) od 14KiB (3) brak danych (52)
Jumboframes do:do 9KiB (50) do 10KiB (66) ponad 14KiB (3) brak danych (52)
Bufor pakietów od:od 10KiB (79) od 50KiB (77) od 100KiB (73) od 500KiB (45) od 1MiB (34) od 2MiB (22) od 4MiB (5) brak danych (42)
Bufor pakietów do:do 50KiB (2) do 100KiB (6) do 500KiB (40) do 1MiB (48) do 2MiB (74) do 4MiB (79) brak danych (42)
Adresów MAC od:od 1000 (112) od 2000 (91) od 4000 (75) od 8000 (70) od 16000 (27) od 32000 (5) brak danych (9)
Adresów MAC do:do 1000 (3) do 2000 (25) do 4000 (37) do 8000 (63) do 16000 (93) do 32000 (110) do 64000 (112) brak danych (9)
Obsługiwane funkcje:802.1ab (53) 802.1ad (18) 802.1ag (14) 802.1ak (2) 802.1as (1) 802.1AX (66) 802.1d (68) 802.1p (76) 802.1Q (73) 802.1Qbv (1) 802.1s (66) 802.1v (13) 802.1w (68) 802.1x (65) IGMPv2 (1) IGMPv3 (67) MLDv1 (1) MLDv2 (17)
Chłodzenie:pasywne (53) aktywne (15)
Konfiguracja:unmanaged (47) możliwość konfiguracji (74) Smart Managed (Producent) (9) Managed (Producent) (65) interfejs web (74) konsola (67) oprogramowanie do konfiguracji (15) port szeregowy (57) USB-A (10) DB9 (8) Sieć (dedykowana) (4) przez jednostka sterująca (22) port alarmowy (46) Czytniki kart pamięci (13)
Pojemność do:do 250ml (3) do 500ml (28) do 750ml (55) do 1.0l (60) do 1.5l (80) do 2.0l (90) do 2.5l (96) do 3.0l (100) do 3.5l (101) do 4.0l (103) do 4.5l (108) do 7.5l (116) do 10.0l (121)
Szerokość od:od 25mm (121) od 50mm (77) od 75mm (56) od 100mm (41) od 125mm (39) od 150mm (25) od 175mm (24) od 200mm (21) od 400mm (20)
Szerokość do:do 50mm (46) do 75mm (69) do 100mm (80) do 125mm (82) do 150mm (96) do 175mm (97) do 200mm (100) do 10" cale (254mm) (101) do 450mm (121)
Wysokość od:od 20mm (121) od 30mm (115) od 40mm (113) od 50mm (91) od 100mm (90) od 125mm (82) od 150mm (24) od 175mm (3) od 200mm (2)
Wysokość do:do 30mm (6) do 40mm (8) do 50mm (30) do 60mm (31) do 125mm (39) do 150mm (97) do 175mm (118) do 200mm (119) do 250mm (121)
Wysokość:1U (20) 1.25U (1) brak danych (100)
Głębokość od:od 20mm (121) od 70mm (119) od 80mm (116) od 90mm (100) od 100mm (95) od 125mm (53) od 150mm (25) od 200mm (21) od 250mm (13) od 300mm (9) od 400mm (5)
Głębokość do:do 30mm (2) do 70mm (5) do 90mm (21) do 100mm (29) do 125mm (71) do 150mm (96) do 175mm (100) do 200mm (102) do 250mm (108) do 300mm (114) do 350mm (116) do 450mm (121)
Waga do:do 200g (4) do 300g (7) do 400g (12) do 500g (35) do 600g (44) do 700g (53) do 800g (59) do 900g (65) do 1kg (67) do 1.25kg (76) do 1.5kg (83) do 1.75kg (92) do 2kg (100) do 3kg (105) do 3.5kg (111) do 4kg (112) do 4.5kg (114) do 7.5kg (117) do 10kg (121)
Kolory:antracyt (12) czarny (100) niebieski (6) szary (9)
Zasilanie:zewnętrzny zasilacz (21) redundantne doprowadzenie zasilania (107) klemy śrubowe (121) opcjonalnie zewn. redundantny zasilacz (8) redundantny zasilacz (8) brak zasilacza głównego w zestawie (25) złącze zasilania dostępne z przodu (8) zasilanie zdalne (120) Zasilanie tylko przez zasilanie zdalne (80) złącze UPS (1) wszystkie
Cechy szczególne:obudowa metalowa (117) stacking (1) odejmowane winkle mocujące (75) możliwe aktualizacje firmware (57) załączone aktualizacje firmware (1) wyświetlacz (8) rozszerzony zakres pracy (100)
W porównaniu od:od 2009 (121) od 2010 (119) od 2011 (118) od 2012 (112) od 2013 (110) od 2014 (109) od 2015 (99) od 2016 (83) od 2017 (63) od 2018 (48) od 2019 (13)
71 dodatkowe filtry wyświetl tylko popularne filtry Zresetuj filtr zawsze wyświetlaj wszystkie filtry
Allied Telesis CentreCOM IA708C Industrial Railmount switch, 8x RJ-45 (AT-IA708C)

Funkcja: switch • Typ: samodzielny, szyna DIN (TS 35) • Złącza sieciowe: 8x RJ-45 (IP30) • Prędkości: 8x RJ-45 (10/100Base-T) • PoE: brak • backplane: 1.6Gb/s, 1.19Mp/s, 1.5MB Bufor pakietów, 16k Adresów MAC • Oficjalnie ...

1
PLN 780,00
Allied Telesis CentreCOM IA810M Industrial Railmount Managed switch, 8x RJ-45, 2x SC-Duplex (AT-IA810M / 990-005871)

Funkcja: switch • Typ: samodzielny, szyna DIN (TS 35) • Złącza sieciowe: 8x RJ-45 (IP30), 2x SC-Duplex • Prędkości: 8x RJ-45 (10/100Base-T), 2x SC-Duplex (100Base-FX) • PoE: brak • backplane: 2Gb/s, 14.88Mp/s, 512kB Bufor ...

1
PLN 1739,33
Allied Telesis IE200 Industrial Railmount Gigabit Managed switch, 4x RJ-45, 2x SFP (AT-IE200-6GT)

Funkcja: switch • Typ: samodzielny, szyna DIN (TS 35), montaż ścienny (przez winkiel montażowy) • Złącza sieciowe: 4x RJ-45 (IP30), 2x SFP (IP30) • Prędkości: 4x RJ-45 (10/100/1000Base-T), 2x SFP (100M/1Gb/s) • ...

1
PLN 4408,00
Allied Telesis IE200 Industrial Railmount Gigabit Managed switch, 4x RJ-45, 2x SFP, PoE+ (AT-IE200-6GP)

Funkcja: switch • Typ: samodzielny, szyna DIN (TS 35), montaż ścienny (przez winkiel montażowy) • Złącza sieciowe: 4x RJ-45 (IP30), 2x SFP (IP30) • Prędkości: 4x RJ-45 (10/100/1000Base-T), 2x SFP (100M/1Gb/s) • ...

2
od PLN 5356,07
Allied Telesis IE200 Industrial Railmount Managed switch, 4x RJ-45, 2x SFP (AT-IE200-6FT)

Funkcja: switch • Typ: samodzielny, szyna DIN (TS 35), montaż ścienny (przez winkiel montażowy) • Złącza sieciowe: 4x RJ-45 (IP30), 2x SFP (IP30) • Prędkości: 4x RJ-45 (10/100Base-T), 2x SFP (100M/1Gb/s) • PoE: ...

2
od PLN 1904,35
Allied Telesis IE200 Industrial Railmount Managed switch, 4x RJ-45, 2x SFP, PoE+ (AT-IE200-6FP)

Funkcja: switch • Typ: samodzielny, szyna DIN (TS 35), montaż ścienny (przez winkiel montażowy) • Złącza sieciowe: 4x RJ-45 (IP30), 2x SFP (IP30) • Prędkości: 4x RJ-45 (10/100Base-T), 2x SFP (100M/1Gb/s) • PoE: ...

1
PLN 5912,00
Allied Telesis IE300 Industrial Railmount Gigabit Managed switch, 8x RJ-45, 4x SFP (AT-IE300-12GT)

Funkcja: switch • Typ: samodzielny, szyna DIN (TS 35), montaż ścienny (przez winkiel montażowy) • Złącza sieciowe: 8x RJ-45 (IP30), 4x SFP (IP30) • Prędkości: 8x RJ-45 (10/100/1000Base-T), 4x SFP (100M/1Gb/s) • ...

2
od PLN 4723,17
Allied Telesis IE300 Industrial Railmount Gigabit Managed switch, 8x RJ-45, 4x SFP, PoE+ (AT-IE300-12GP)

Funkcja: switch • Typ: samodzielny, szyna DIN (TS 35), montaż ścienny (przez winkiel montażowy) • Złącza sieciowe: 8x RJ-45 (IP30), 4x SFP (IP30) • Prędkości: 8x RJ-45 (10/100/1000Base-T), 4x SFP (100M/1Gb/s) • ...

1
PLN 7971,00
Cisco IE 1000 Industrial Railmount Smart switch, 4x RJ-45, 2x SFP, PoE+ (IE-1000-4P2S-LM)

Funkcja: switch • Typ: samodzielny, szyna DIN • Złącza sieciowe: 4x RJ-45, 2x SFP • Prędkości: 4x RJ-45 (10/100Base-T), 2x SFP (100M/1Gb/s) • PoE: 4x RJ-45 PoE+ (4x 30W) • Oficjalnie obsługiwane standardy: 802.1AX, ...

1
PLN 4942,99
Cisco IE 1000 Industrial Railmount Smart switch, 5x RJ-45 (IE-1000-4T1T-LM)

Funkcja: switch • Typ: samodzielny, szyna DIN • Złącza sieciowe: 5x RJ-45 • Prędkości: 5x RJ-45 (10/100Base-T) • PoE: brak • Oficjalnie obsługiwane standardy: 802.1AX, 802.1AB, 802.1D, 802.1p, 802.1q, 802.1s, 802.1w, ...

1
PLN 1992,60
Cisco IE 1000 Industrial Railmount Smart switch, 8x RJ-45 (IE-1000-6T2T-LM)

Funkcja: switch • Typ: samodzielny, szyna DIN • Złącza sieciowe: 8x RJ-45 • Prędkości: 8x RJ-45 (10/100Base-T) • PoE: brak • Oficjalnie obsługiwane standardy: 802.1AX, 802.1AB, 802.1D, 802.1p, 802.1q, 802.1s, 802.1w, ...

1
PLN 3213,40
Cisco IE 1000 Industrial Railmount Smart switch, 8x RJ-45, 2x SFP, PoE+ (IE-1000-8P2S-LM)

Funkcja: switch • Typ: samodzielny, szyna DIN • Złącza sieciowe: 8x RJ-45, 2x SFP • Prędkości: 8x RJ-45 (10/100Base-T), 2x SFP (100M/1Gb/s) • PoE: 8x RJ-45 PoE+ (8x 30W) • Oficjalnie obsługiwane standardy: 802.1AX, ...

1
PLN 6673,78
Cisco IE 2000 LAN Base Industrial Railmount Managed switch, 16x RJ-45, 2x RJ-45/SFP, 2x SFP (IE-2000-16TC-B)

Funkcja: switch • Typ: samodzielny, szyna DIN, montaż ścienny (z opcjonalnymi mocowaniami winklowymi) • Złącza sieciowe: 16x RJ-45, 2x RJ-45/SFP, 2x SFP • Prędkości: 18x RJ-45 (10/100Base-T), 4x SFP (100Mb/s) • PoE: ...

1
PLN 8414,80
Cisco IE 2000 LAN Base Industrial Railmount Managed switch, 16x RJ-45, 2x RJ-45/SFP, 2x SFP (IE-2000-16TC-G-E)

Funkcja: switch • Typ: samodzielny, szyna DIN, montaż ścienny (z opcjonalnymi mocowaniami winklowymi) • Złącza sieciowe: 16x RJ-45, 2x RJ-45/SFP, 2x SFP • Prędkości: 16x RJ-45 (10/100Base-T), 2x RJ-45 ...

2
od PLN 5346,82
Cisco IE 2000 LAN Base Industrial Railmount Managed switch, 4x RJ-45, 2x SFP (IE-2000-4TS-G-B)

Funkcja: switch • Typ: samodzielny, szyna DIN, montaż ścienny (z opcjonalnymi mocowaniami winklowymi) • Złącza sieciowe: 4x RJ-45, 2x SFP • Prędkości: 4x RJ-45 (10/100Base-T), 2x SFP (100M/1Gb/s) • PoE: brak • ...

1
PLN 4506,23
Cisco IE 2000 LAN Base Industrial Railmount Managed switch, 8x RJ-45, 2x RJ-45/SFP (IE-2000-8TC-B)

Funkcja: switch • Typ: samodzielny, szyna DIN, montaż ścienny (z opcjonalnymi mocowaniami winklowymi) • Złącza sieciowe: 8x RJ-45, 2x RJ-45/SFP • Prędkości: 10x RJ-45 (10/100Base-T), 2x SFP (100M/1Gb/s) • PoE: brak • ...

1
PLN 8017,19
Cisco IE 2000 LAN Base Industrial Railmount Managed switch, 8x RJ-45, 2x RJ-45/SFP (IE-2000-8TC-G-B)

Funkcja: switch • Typ: samodzielny, szyna DIN, montaż ścienny (z opcjonalnymi mocowaniami winklowymi) • Złącza sieciowe: 8x RJ-45, 2x RJ-45/SFP • Prędkości: 8x RJ-45 (10/100Base-T), 2x RJ-45 (10/100/1000Base-T), 2x ...

1
PLN 2946,99
Cisco IE 2000 LAN Base Industrial Railmount Managed switch, 8x RJ-45, 2x RJ-45/SFP (IE-2000-8TC-G-E)

Funkcja: switch • Typ: samodzielny, szyna DIN, montaż ścienny (z opcjonalnymi mocowaniami winklowymi) • Złącza sieciowe: 8x RJ-45, 2x RJ-45/SFP • Prędkości: 8x RJ-45 (10/100Base-T), 2x RJ-45 (10/100/1000Base-T), 2x ...

1
PLN 6399,69
Cisco IE 2000 LAN Lite Industrial Railmount Managed switch, 16x RJ-45, 2x RJ-45/SFP, 2x SFP (IE-2000-16TC-G-L)

Funkcja: switch • Typ: samodzielny, szyna DIN, montaż ścienny (z opcjonalnymi mocowaniami winklowymi) • Złącza sieciowe: 16x RJ-45, 2x RJ-45/SFP, 2x SFP • Prędkości: 16x RJ-45 (10/100Base-T), 2x RJ-45 ...

1
PLN 11192,32
Cisco IE 2000 LAN Lite Industrial Railmount Managed switch, 4x RJ-45, 2x SFP (IE-2000-4TS-G-L)

Funkcja: switch • Typ: samodzielny, szyna DIN, montaż ścienny (z opcjonalnymi mocowaniami winklowymi) • Złącza sieciowe: 4x RJ-45, 2x SFP • Prędkości: 4x RJ-45 (10/100Base-T), 2x SFP (100M/1Gb/s) • PoE: brak • ...

1
PLN 3386,52
Cisco IE 2000 LAN Lite Industrial Railmount Managed switch, 6x RJ-45 (IE-2000-4T-G-L)

Funkcja: switch • Typ: samodzielny, szyna DIN, montaż ścienny (z opcjonalnymi mocowaniami winklowymi) • Złącza sieciowe: 6x RJ-45 • Prędkości: 4x RJ-45 (10/100Base-T), 2x RJ-45 (10/100/1000Base-T) • PoE: brak • ...

1
PLN 3544,87
Cisco IE 2000 LAN Lite Industrial Railmount Managed switch, 6x RJ-45 (IE-2000-4T-L)

Funkcja: switch • Typ: samodzielny, szyna DIN, montaż ścienny (z opcjonalnymi mocowaniami winklowymi) • Złącza sieciowe: 6x RJ-45 • Prędkości: 6x RJ-45 (10/100Base-T) • PoE: brak • backplane: 2MB Bufor pakietów, 8k ...

1
PLN 899,66
Cisco IE 2000 LAN Lite Industrial Railmount Managed switch, 8x RJ-45, 2x RJ-45/SFP (IE-2000-8TC-G-L)

Funkcja: switch • Typ: samodzielny, szyna DIN, montaż ścienny (z opcjonalnymi mocowaniami winklowymi) • Złącza sieciowe: 8x RJ-45, 2x RJ-45/SFP • Prędkości: 8x RJ-45 (10/100Base-T), 2x RJ-45 (10/100/1000Base-T), 2x ...

1
PLN 5037,39
Cisco IE 2000 LAN Lite Industrial Railmount Managed switch, 8x RJ-45, 2x RJ-45/SFP (IE-2000-8TC-L)

Funkcja: switch • Typ: samodzielny, szyna DIN, montaż ścienny (z opcjonalnymi mocowaniami winklowymi) • Złącza sieciowe: 8x RJ-45, 2x RJ-45/SFP • Prędkości: 10x RJ-45 (10/100Base-T), 2x SFP (100M/1Gb/s) • PoE: brak • ...

1
PLN 4635,56
Cisco IE 3000 LAN Base Industrial Railmount Managed switch, 4x RJ-45, 2x RJ-45/SFP, 2x moduł-slot (IE-3000-4TC)

Funkcja: switch • Typ: samodzielny, szyna DIN, Rack (z opcjonalnymi mocowaniami winklowymi), ze slotem modułowym • Złącza sieciowe: 4x RJ-45, 2x RJ-45/SFP, 2x sloty rozszerzeń • Prędkości: 4x RJ-45 (10/100Base-T), 2x ...

1
PLN 6760,41
Cisco IE 3000 LAN Base Industrial Railmount Managed switch, 8x RJ-45, 2x RJ-45/SFP, 2x moduł-slot (IE-3000-8TC)

Funkcja: switch • Typ: samodzielny, szyna DIN, Rack (z opcjonalnymi mocowaniami winklowymi), ze slotem modułowym • Złącza sieciowe: 8x RJ-45, 2x RJ-45/SFP, 2x sloty rozszerzeń • Prędkości: 8x RJ-45 (10/100Base-T), 2x ...

1
PLN 3454,54
Cisco IE 4000 LAN Base Industrial Railmount Gigabit Managed switch, 8x RJ-45, 4x RJ-45/SFP, 4x SFP, PoE+ (IE-4000-4GS8GP4G-E)

Funkcja: switch • Typ: samodzielny, szyna DIN, montaż ścienny (z opcjonalnymi mocowaniami winklowymi) • Złącza sieciowe: 8x RJ-45, 4x RJ-45/SFP, 4x SFP • Prędkości: 12x RJ-45 (10/100/1000Base-T), 8x SFP (100M/1Gb/s) ...

1
PLN 23039,60
D-Link DIS-100E Industrial Railmount switch, 5x RJ-45 (DIS-100E-5W)

Funkcja: switch • Typ: samodzielny, szyna DIN (TS 35) • Złącza sieciowe: 5x RJ-45 • Prędkości: 5x RJ-45 (10/100Base-T) • PoE: brak • backplane: 9KB Jumboframes, 1K Adresów MAC • Oficjalnie obsługiwane standardy: 802.3x • ...

1
PLN 694,00
D-Link DIS-100E Industrial Railmount switch, 8x RJ-45 (DIS-100E-8W)

Funkcja: switch • Typ: samodzielny, szyna DIN (TS 35) • Złącza sieciowe: 8x RJ-45 • Prędkości: 8x RJ-45 (10/100Base-T) • PoE: brak • backplane: 9KB Jumboframes, 1K Adresów MAC • Oficjalnie obsługiwane standardy: 802.3x • ...

1
PLN 852,00
D-Link DIS-100G Industrial Railmount Gigabit switch, 4x RJ-45, 1x SFP (DIS-100G-5SW)

Funkcja: switch • Typ: samodzielny, szyna DIN (TS 35) • Złącza sieciowe: 4x RJ-45, 1x SFP • Prędkości: 4x RJ-45 (10/100/1000Base-T), 1x SFP (100M/1Gb/s) • PoE: brak • backplane: 10Gb/s, 7.44Mp/s, 9KB Jumboframes, 2K Adresów ...

1
PLN 1221,00
Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.
Sitemap: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20
Copyright © 1997-2020 Preisvergleich Internet Services AG