Przejdź do zawartości

Ricoh GT-2

37827
Typ
konwerter szerokokątny
Przedłużenie ogniskowej
1.5x
Gwint podłączenia
60mm
Zastosowanie
GR IIIx
Aktualny zakres cenowy za PLN 1188,61
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka**
Nazwa produktu w sklepie
PLN 1188,61
VISA MasterCard American Express
[PL]
Amazon Polska
aktualnie nie na stanie
Karta kredytowa
WYSYŁKA GRATIS.

Ricoh 37827
Ricoh Televorsatzobjektiv GT-2 [Kompatible Modelle: Ricoh GR IIIx] [1,5-Fach Telekonversionsobjektiv] [Erreicht eine Brennweite von 75 mm bei einem Crop-Ausschnitt von 50 mm], 37827
Aktualność ceny:

Właściwości produktu - 6

Wyślij wiadomość
Typ
konwerter szerokokątny
Przedłużenie ogniskowej
1.5x
Gwint podłączenia
60mm
Zastosowanie
GR IIIx
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od
02.12.2021, 12:26

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" do Polska. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.