Przejdź do zawartości

Avery-Zweckform Superior wizytówki, 185g, 25 arkuszy

C32010-10
Typ
wizytówki
Aktualny zakres cenowy PLN 39,02 do PLN 80,00
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka**
Nazwa produktu w sklepie
[PL]
Amazon Polska
Na stanie
Karta kredytowa PLN 5,99.

AVERY Zweckform C32010-10 Classic Visitenkarten, blanko (100 Stück, 185g, 85x54 mm, beidseitig bedruckbar, matt weiß, extra feine Mikroperforation, 10 Blatt) zum Selbstbedrucken auf allen Druckern
Aktualność ceny:
[PL]
Proshop.pl
Produkt sprowadzany, czas dostawy 6-7 dni
Przelew, karta kredytowa PLN 20,-.

Dostawa tylko na terenie Polski.
Avery C32010-10
Avery Business Cards
(Art# 2504920) Biały, 185 g/m², 10 szt. 10) wizytówki
Aktualność ceny:

Właściwości produktu - 3

Wyślij wiadomość
Typ
wizytówki
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od
12.03.2015, 19:42

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" do Polska. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.