Przejdź do zawartości
Polska (aktywne) UE Cenowarka.pl » Komputery » Sieć » Routery WLAN z modemem

Sieć » Routery WLAN z modemem

Przeskocz filtry
  • Słowa kluczowe
  • Zakres cen (PLN)
  • Dostępność
  • Sklepy z
  • W pobliżu
    km
  • Wyszukiwanie ...
Producent: ASUS(8) AVM(8) bintec elmeg(1) Buffalo(1) Cisco(23) D-Link(1) DrayTek(2) Edimax(1) Lancom(7) Netgear(2) Planet(1) Telekom(4) Tenda(1) TP-Link(11) ZyXEL(5)
Modem: POTS(40) ISDN(23) ADSL(71) ADSL2(69) ADSL2+(64) VDSL(50) VDSL2(49) G.SHDSL(2) UMTS(3)
Annex: Annex A(42) Annex B(37) Annex I(6) Annex J(34) Annex L(12) Annex M(22) Annex Q(16)
Złącze modemu: RJ-45(40) RJ-11(29) SFP/włókna szklane/światłowód(2)
WAN łącznie max.: 1(34) 3(1) 4(2) Mesh zestaw(2) brak danych(37)
WAN 1Gbit/s: od 1(33) od 3(3) od 4(2) brak danych(43)
WAN 100Mbit/s: od 1(4) brak danych(72)
LAN łącznie: 1(1) 2(3) 3(4) 4(61) 5(2) 8(3) Mesh zestaw(2)
LAN 2.5Gbit/s: od 1x(1) brak danych(75)
LAN 1Gbit/s: od 2(39) od 3(36) od 4(34) od 5(3) od 8(1) brak danych(37)
LAN 100Mbit/s: od 1(35) od 2(34) od 3(33) od 4(32) od 8(2) brak danych(41)
WLAN: 802.11ax (Wi-Fi 6)(1) 802.11ac (Wi-Fi 5)(36) 802.11n (Wi-Fi 4)(54) 802.11g(64) 802.11b(63) 802.11h(20)
Powerline: bez(76)
Całkowita szybkość transmisji 2.4GHz od: od 54Mbps(64) od 150Mbps(54) od 300Mbps(53) od 400Mbps(21) od 450Mbps(18) od 574Mbps(15) od 600Mbps(14) od 800Mbps(7) od 1000Mbps(2) brak danych(12)
Całkowita szybkość transmisji 5GHz od: od 54Mbps(42) od 300Mbps(40) od 433Mbps(36) od 867Mbps(34) od 1300Mbps(23) od 1733Mbps(14) od 2165Mbps(4) od 2402Mbps(1) brak danych(34)
Szybkość transmisji 5GHz: 54Mbps(2) 300Mbps(4) 433Mbps(2) 867Mbps(11) 1300Mbps(8) 1625Mbps(1) 1733Mbps(10) 2167Mbps(3) 2402Mbps(1) brak danych(34)
Anteny: wewn.(18) zewn.(58) zdejmowany(43)
Anteny zewn. Ilość: od 0(76) od 1(56) od 2(53) od 3(36) od 4(11)
Bezpieczeństwo: WEP(52) WPA(60) WPA2(60) WPA3(10) WPS(39)
VPN passthrough: IPSec(59) PPTP(36) L2TP(34) SSL(21) VPN(63)
USB 3.0 Ilość: od 1x(17) od 2x(7) brak danych(59)
USB 2.0 Ilość: od 1x(27) od 2x(8) brak danych(49)
Telefon: analogowy(19) ISDN(11) DECT(13) FXO(1)
Pobór mocy: do 5W(1) do 10W(4) do 15W(11) do 20W(15) ponad 20W(6) brak danych(55)
Ilość w opakowaniu: sztuk 1(74) sztuk 2(2)
Skład zestawu: Routery(2) Repeatery(2) Gniazdka-Adaptery(2)
zestaw - Mesh baza - Złącza w sumie: od 5(2) brak danych(74)
zestaw - Mesh baza - 1Gbit/s Złącza w sumie: od 5(2) brak danych(74)
zestaw - Mesh baza - Złącza WAN: 1x 1000Base-T(2) brak danych(74)
zestaw - Mesh Ilość klientów - Złącza w sumie: od 1(2) brak danych(74)
zestaw - Mesh Ilość klientów - 1Gbit/s Złącza w sumie: od 1(2) brak danych(74)
Cechy szczególne: Dual Band (symultanicznie)(30) Dual Band(42) MU-MIMO(20) IPv6(66) VPN(63) VoIP(19) DECT(13) DECT ULE(2) VLAN(35) DLNA(10) obsługuje modemy 3G(41) obsługuje modemy 4G(21) USB 2.0(27) USB 3.0(17) VDSL2(49) eSATA(1) przełącznik WiFi on/off(33) przełącznik oświetlenia on/off(6) Outdoor(1) certyfikat IP(1) VDSL2-Vectoring(28) VDSL2-SuperVectoring(17) TPC/DFS(19) G.fast(2) Mesh(11) Mesh (geteiltes taśma)(11)
Kürzeste Wymiary od: od 25mm(67) od 50mm(16) od 75mm(8) od 175mm(2) brak danych(9)
Kürzeste Wymiary do: do 50mm(52) do 75mm(59) do 100mm(65) do 175mm(67) brak danych(9)
Mittlere Wymiary od: od 100mm(67) od 125mm(62) od 150mm(50) od 175mm(33) od 200mm(23) od 250mm(1) brak danych(9)
Mittlere Wymiary do: do 125mm(6) do 150mm(19) do 175mm(34) do 200mm(46) do 250mm(66) do 300mm(67) brak danych(9)
Längste Wymiary od: od 125mm(67) od 150mm(66) od 175mm(64) od 200mm(57) od 250mm(37) od 300mm(19) od 350mm(1) brak danych(9)
Längste Wymiary do: do 150mm(1) do 175mm(3) do 200mm(13) do 250mm(35) do 300mm(48) do 350mm(66) do 400mm(67) brak danych(9)
Pojemność od: od 0.25l(67) od 0.50l(66) od 0.75l(64) od 1l(55) od 2l(38) od 3l(29) od 4l(7) od 5l(4) od 7l(3) od 8l(1) brak danych(9)
Pojemność do: do 0.50l(1) do 0.75l(3) do 1l(12) do 2l(29) do 3l(38) do 4l(60) do 5l(63) do 6l(64) do 8l(66) do 9l(67) brak danych(9)
W porównaniu od: poniżej 2008(5) od 2008(71) od 2009(70) od 2010(67) od 2011(61) od 2012(53) od 2013(50) od 2014(49) od 2015(40) od 2016(36) od 2017(28) od 2018(23) od 2019(13) od 2020(6)
Widok:
ASUS DSL-AC51 (90IG0471-BO3100)

Modem: VDSL2/ADSL2+, POTS/ISDN, Annex A/B/I/J/L/M • Złącze modemu: 1x RJ-11 • WAN: 1x 1000Base-T (shared) • LAN: 2x 1000Base-T • Telefon: brak • Wireless: WLAN 802.11a/b/g/n/ac/h (Wi-Fi 5) • Szybkość transmisji: 300Mbps ...

2
od PLN 457,87
ASUS DSL-AC55U (90IG02B0-BM3110)

Modem: VDSL2/ADSL2+, POTS/ISDN, Annex A/B/I/J/L/M • Złącze modemu: 1x RJ-11 • WAN: 1x 1000Base-T • LAN: 4x 1000Base-T • Telefon: brak • Wireless: WLAN 802.11a/b/g/n/ac (Wi-Fi 5), symultaniczny • Szybkość transmisji: 300Mbps ...

6
od PLN 542,00
ASUS DSL-AC68U (90IG00V1-BM3G00/90IG00V1-BU2G00)

Modem: VDSL2/ADSL2+, POTS/ISDN, Annex A/B/I/J/L/M • Złącze modemu: 1x RJ-11 • WAN: brak • LAN: 4x 1000Base-T • Telefon: brak • Wireless: WLAN 802.11a/b/g/n/ac/h (Wi-Fi 5), symultaniczny • Szybkość transmisji: 600Mbps (2.4GHz), ...

7
od PLN 694,67
ASUS DSL-AC68VG VOIP (90IG04L0-BM3G10)

Modem: VDSL2/ADSL2+, Annex B/J/Q • Złącze modemu: 1x RJ-45 • WAN: 1x 1000Base-T • LAN: 3x 1000Base-T • Telefon: 2x analogowy, 5x DECT • Wireless: WLAN 802.11a/b/g/n/ac/h (Wi-Fi 5), symultaniczny • Szybkość transmisji: 600Mbps ...

1
PLN 1241,00
ASUS DSL-AC750 (90IG0471-BO3110)

Modem: VDSL2/ADSL2+, POTS/ISDN, Annex A/B/I/J/L/M • Złącze modemu: 1x RJ-11 • WAN: 1x 100Base-TX • LAN: 2x 100Base-TX • Telefon: brak • Wireless: WLAN 802.11a/b/g/n/ac (Wi-Fi 5), symultaniczny • Szybkość transmisji: 300Mbps ...

4
od PLN 229,00
ASUS DSL-AC87VG (90IG02M0-BM3H00)

Modem: VDSL2/ADSL2+, Annex B/J • Złącze modemu: 1x RJ-45 • WAN: 1x 1000Base-T • LAN: 4x 1000Base-T • Telefon: 2x analogowy, 5x DECT • Wireless: WLAN 802.11a/b/g/n/ac/h (Wi-Fi 5), symultaniczny • Szybkość transmisji: 600Mbps ...

1
PLN 757,69
ASUS DSL-AC88U, Annex A (90IG02W1-BM3G10)

Modem: VDSL2/ADSL2+, Annex A/Q • Złącze modemu: 1x RJ-45 • WAN: 1x 1000Base-T • LAN: 4x 1000Base-T • Telefon: brak • Wireless: WLAN 802.11a/b/g/n/ac/h (Wi-Fi 5), symultaniczny • Szybkość transmisji: 1000Mbps (2.4GHz), 2167Mbps ...

7
od PLN 1172,01
ASUS DSL-AC88U, Annex B (90IG02W1-BN3G10)

Modem: VDSL2/ADSL2+, Annex B/J/Q • Złącze modemu: 1x RJ-11 • WAN: 1x 1000Base-T • LAN: 4x 1000Base-T • Telefon: brak • Wireless: WLAN 802.11a/b/g/n/ac/h (Wi-Fi 5), symultaniczny • Szybkość transmisji: 1000Mbps (2.4GHz), ...

2
od PLN 1265,42
AVM FRITZ! Mesh zestaw, FRITZ!Box 7530 + FRITZ!Repeatery 1200, sztuk 2-zestaw (20002898)

Modem: VDSL2/ADSL2+, Annex B/J/Q • Złącze modemu: 1x RJ-45 • WAN: 1x 1000Base-T (shared, router, 1 urządzenie) • LAN: 4x 1000Base-T (Routery, 1 urządzenie), 1x 1000Base-T (Repeatery, 1 urządzenie) • Telefon: 1x analogowy, ...

1
PLN 840,34
AVM FRITZ! Mesh zestaw, FRITZ!Box 7590 + FRITZ!Repeatery 2400, sztuk 2-zestaw (20002920)

Modem: VDSL2/ADSL2+, Annex B/J/Q • Złącze modemu: 1x RJ-45 • WAN: 1x 1000Base-T (Routery, 1 urządzenie) • LAN: 4x 1000Base-T (Routery, 1 urządzenie), 1x 1000Base-T (Repeatery, 1 urządzenie) • Telefon: 2x analogowy, 1x ...

2
od PLN 1302,31
AVM FRITZ!Box 5490 (20002747)

Modem: światłowód/SFP (SC/PC, AON) • Złącze modemu: 1x SFP • WAN: brak • LAN: 4x 1000Base-T • Telefon: 2x analogowy, 1x ISDN, 6x DECT • Wireless: WLAN 802.11a/b/g/n/ac/h (Wi-Fi 5), symultaniczny • Szybkość ...

1
PLN 1355,70
AVM FRITZ!Box 5530 Fiber (20002960)

Modem: światłowód/SFP (G-PON, XG-PON, XGS-PON, AON) • Złącze modemu: 1x SFP • WAN: brak • LAN: 1x 2.5GBase-T, 2x 1000Base-T • Telefon: 1x analogowy, 6x DECT • Wireless: WLAN 802.11a/g/n/ac/ax/h (Wi-Fi 6), symultaniczny • ...

1
PLN 786,06
AVM FRITZ!Box 7530 (20002839)

Modem: VDSL2/ADSL2+, Annex B/J/M/Q • Złącze modemu: 1x RJ-45 • WAN: 1x 1000Base-T (shared) • LAN: 4x 1000Base-T • Telefon: 1x analogowy, 6x DECT • Wireless: WLAN 802.11a/b/g/n/ac/h (Wi-Fi 5), symultaniczny • Szybkość ...

1
PLN 1009,37
AVM FRITZ!Box 7530 International (20002845)

Modem: VDSL2/ADSL2+, Annex A/J/M/Q • Złącze modemu: 1x RJ-45 • WAN: 1x 1000Base-T (shared) • LAN: 4x 1000Base-T • Telefon: 1x analogowy, 6x DECT • Wireless: WLAN 802.11a/b/g/n/ac/h (Wi-Fi 5), symultaniczny • Szybkość ...

2
od PLN 500,59
AVM FRITZ!Box 7590 (20002784)

Modem: VDSL2/ADSL2+, Annex B/J/Q • Złącze modemu: 1x RJ-45 • WAN: 1x 1000Base-T • LAN: 4x 1000Base-T • Telefon: 2x analogowy, 1x ISDN, 6x DECT • Wireless: WLAN 802.11a/b/g/n/ac/h (Wi-Fi 5), symultaniczny • Szybkość transmisji: ...

2
od PLN 1255,75
AVM FRITZ!Box 7590 International (20002804)

Modem: VDSL2/ADSL2+, Annex A/B/J/M/Q • Złącze modemu: 1x RJ-45 • WAN: 1x 1000Base-T • LAN: 4x 1000Base-T • Telefon: 2x analogowy, 1x ISDN, 6x DECT • Wireless: WLAN 802.11a/b/g/n/ac/h (Wi-Fi 5), symultaniczny • Szybkość ...

2
od PLN 1123,09
bintec elmeg RS353jwv (5510000346)

Modem: VDSL2/ADSL2+, ISDN, Annex B/J • Złącze modemu: 1x RJ-11 • WAN: 4x 1000Base-T (shared z LAN) • LAN: 5x 1000Base-T • Telefon: brak • Wireless: WLAN 802.11a/b/g/n (Wi-Fi 4) • Szybkość transmisji: 300Mbps (2.4GHz), 300Mbps ...

1
PLN 2116,09
Buffalo Wireless-N Nfiniti HighPower WBMR-HP-GNV2

Modem: ADSL2+, POTS, Annex A • Złącze modemu: 1x RJ-11 • WAN: brak • LAN: 4x 100Base-TX • Telefon: brak • Wireless: WLAN 802.11b/g • Szybkość transmisji: 150Mbps (2.4GHz) • Bezpieczeństwo: 64/128bit WEP, WPA, WPA2, WPS • ...

1
PLN 314,33
Cisco 1801 Integrated Services router

Modem: ADSL2+, POTS, Annex A • Złącze modemu: 1x RJ-11 • WAN: brak • LAN: 8x 100Base-TX • Telefon: brak • Wireless: WLAN 802.11a/b/g • Szybkość transmisji: 54Mbps (2.4GHz), 54Mbps (5GHz) • Bezpieczeństwo: 40/128bit WEP, ...

1
PLN 2302,28
Cisco 1802 Integrated Services router

Modem: ADSL2+, ISDN, Annex B • Złącze modemu: 1x RJ-45 • WAN: brak • LAN: 8x 100Base-TX • Telefon: brak • Wireless: WLAN 802.11a/b/g • Szybkość transmisji: 54Mbps (2.4GHz), 54Mbps (5GHz) • Bezpieczeństwo: 40/128bit WEP, ...

1
PLN 2420,70
Cisco 857W, Arouter DSL

Modem: ADSL, POTS, Annex A • Złącze modemu: 1x RJ-11 • WAN: brak • LAN: 4x 100Base-TX • Telefon: brak • Wireless: WLAN 802.11b/g • Szybkość transmisji: 54Mbps (2.4GHz) • Anteny: 1x zewn. • Pobór mocy: brak danych (praca)

1
PLN 1690,36
Cisco 876W (CISCO876W-G-E-K9)

Modem: ADSL2+, ISDN, Annex B • Złącze modemu: 1x RJ-45 • WAN: brak • LAN: 4x 100Base-TX • Telefon: brak • Wireless: WLAN 802.11b/g • Szybkość transmisji: 54Mbps (2.4GHz) • Anteny: 2x zewn. (zdejmowany) • Pobór mocy: brak ...

1
PLN 2148,74
Cisco 877W (CISCO877W-G-E-K9)

Modem: ADSL, POTS, Annex A • Złącze modemu: 1x RJ-11 • WAN: brak • LAN: 4x 100Base-TX • Telefon: brak • Wireless: WLAN 802.11b/g • Szybkość transmisji: 54Mbps (2.4GHz) • Anteny: 2x zewn. (zdejmowany) • Pobór mocy: brak danych ...

1
PLN 2137,63
Cisco 878W, G.SHDSL router

Modem: G.SHDSL • WAN: brak • LAN: 4x 100Base-TX • Telefon: brak • Wireless: WLAN 802.11b/g • Szybkość transmisji: 54Mbps (2.4GHz) • Anteny: 2x zewn. (zdejmowany) • Pobór mocy: brak danych (praca) • Wymiary: 260.4x231.9x50.8mm • Cechy ...

1
PLN 2615,22
Cisco 886VA (CISCO886VA)

Modem: VDSL2/ADSL2, POTS/ISDN, Annex A/B/J/L/M • Złącze modemu: 1x RJ-45 • WAN: brak • LAN: 4x 100Base-TX • Telefon: brak • Anteny: 3x zewn. (zdejmowany) • Złącza: 1x USB 1.1 • Wymiary: 325x249x44mm • Cechy szczególne: IPv6, ...

1
PLN 2193,63
Cisco 886VA-K9, bez wentylatora

Modem: VDSL2/ADSL2, POTS/ISDN, Annex A/B/J/L/M • Złącze modemu: 1x RJ-45 • WAN: brak • LAN: 4x 100Base-TX • Telefon: brak • Anteny: 3x zewn. (zdejmowany) • Złącza: 1x USB 1.1 • Wymiary: 325x249x44mm • Cechy szczególne: IPv6, ...

1
PLN 3190,76
Cisco 886W (CISCO886W-GN-E-K9)

Modem: VDSL2/ADSL2, ISDN, Annex B • Złącze modemu: 1x RJ-45 • WAN: brak • LAN: 4x 100Base-TX • Telefon: brak • Anteny: 3x zewn. (zdejmowany) • Złącza: 1x USB 1.1 • Wymiary: 325x249x44mm • Cechy szczególne: IPv6, VPN ...

1
PLN 2918,67
Cisco 887 (CISCO887-K9)

Modem: ADSL2+, POTS, Annex A • Złącze modemu: 1x RJ-45 • WAN: brak • LAN: 4x 100Base-TX • Telefon: brak • Anteny: 3x zewn. (zdejmowany) • Złącza: 1x USB 1.1 • Wymiary: 325x249x44mm • Cechy szczególne: IPv6, VPN passthrough ...

1
PLN 2104,46
Cisco 887 (CISCO887-SEC-K9)

Modem: ADSL2+, POTS, Annex A • Złącze modemu: 1x RJ-45 • WAN: brak • LAN: 4x 100Base-TX • Telefon: brak • Anteny: 3x zewn. (zdejmowany) • Złącza: 1x USB 1.1 • Wymiary: 325x249x44mm • Cechy szczególne: IPv6, VPN passthrough ...

1
PLN 2125,02
Cisco 887 (CISCO887GW-GN-E-K9)

Modem: ADSL2+, POTS, Annex A • Złącze modemu: 1x RJ-45 • WAN: brak • LAN: 4x 100Base-TX • Telefon: brak • Anteny: 3x zewn. (zdejmowany) • Złącza: 1x USB 1.1 • Wymiary: 325x249x44mm • Cechy szczególne: IPv6, VPN passthrough ...

1
PLN 4882,38

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" do Polska. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.