Przejdź do zawartości

Przewody i akcesoria » Kable sieciowe

Przeskocz filtry
  • Zakres cen (PLN)
  • Dostępność
  • Sklepy z
  • km
  • Wyszukiwanie ...
Producent: Audioquest(10) C2G(488) Digitus(516) Draka(86) DÄTWYLER(3) EFB Elektronik(496) Equip(454) goobay(947) Good Connections(948) Helos(19) InLine(318) Intellinet(411) LEONI Kerpen(12) LogiLink(206) MicroConnect(998) PatchSee(48) Primewire(18) Python(65) R&M(1) Roline(754) Secomp(5) StarTech(277) Synergy21(262) TTL-Network(2) Ubiquiti(11) V7(116) Value(458) sonstige Hersteller(1675)
Technologia: Industrial(14) Outdoor(18) Twisted-Pair(8442) przewód płaski(264) Crossover kabel patch(88) przewód bez crossover(8297) światłowód(1162) Simplex(8534) Duplex(1070) rolka/kabel przyłączeniowy(57)
Ekranowanie: nieekranowany(2885) ekranowany(5547) osłona i przewodnik ekranowane(3410) pojedynczo ekranowany(1075) podwójnie ekranowany(4451) potrójne ekranowanie(21) U/UTP(2885) S/UTP(11) F/UTP(553) SF/UTP(519) U/FTP(168) S/FTP(3389) U/STP(57) osłona nieekranowana (U)(3110) osłona z ekranowaniem foliowym (F)(1072) osłona z ekranowaniem plecionym (S)(3908) przewodnik nieekranowany (UTP)(3968) przewodnik z foliowym ekranowaniem podwójnym (FTP)(3557) przewodnik z plecionym ekranowaniem podwójnym (STP)(57)
Kategoria przewodu: kategoria 5e (Cat5e)(2097) kategoria 6 (Cat6)(3291) Kategoria 6a (Cat6a)(1777) kategoria 7 (Cat7)(981) Kategoria 7a (Cat7a)(3) Kategoria 8.1 (Cat8.1)(292) OM1(113) OM2(182) OM3(264) OM4(264) OM5(65) OS1(33) OS2(234) brak danych(8)
Kategoria wtyczki: kategoria 5e (Cat5e)(1763) kategoria 6 (Cat6)(2975) Kategoria 6a (Cat6a)(2216) Kategoria 8.1 (Cat8.1)(234) brak klasyfikacji (kategoria przewodu lub niższa)(1197) bez wtyczki (przewód z metra)(57) brak danych(1162)
Kategoria kombinacji: Cat5e przewód(13) Cat5e przewód ale możliwe inne wtyczki(321) Cat5e przewód i wtyczka(1763) Cat6 przewód(19) Cat6 przewód ale możliwe inne wtyczki(362) Cat6 przewód i wtyczka(2910) Cat6a przewód(7) Cat6a przewód ale możliwe inne wtyczki(311) Cat6a przewód i wtyczka(1459) Cat7 przewód(14) Cat7 przewód i Cat6 wtyczka(210) Cat7 przewód i Cat6a wtyczka(757) Cat7a przewód(3) Cat8.1 przewód ale możliwe inne wtyczki(58) Cat8.1 przewód i wtyczka(234) OM1(113) OM2(182) OM3(264) OM4(264) OM5(65) OS1(33) OS2(234) brak danych(8)
Złącze Details: wtyczka(9546) brak gniazdko(9513) gniazdko(33) RJ-45(8385) 90° łamany(9) zabezpieczenie zatrzasku(6394) pozłacane kontakty(6704) ST-PC(344) SC-PC(481) FC-PC(33) LC-PC(666) LSH-PC(2) SC-UPC(1) LC-UPC(30) LSH-UPC(13) SC-APC(7) LC-APC(12) LSH-APC(22) MT-RJ(6) MTP(35) tylko ST(108) tylko SC(179) tylko FC(17) tylko LC(328) tylko LSH(14) tylko MT-RJ(1) tylko MTP(28) biegunowość wymienna(16) Crossover przewód(88) brak montierten Złącza (sztywny)(57)
Materiał przewodzący: kupferkaschiertes aluminiowy (CCA)(1628) miedź(5424) różne Materiałien możliwy(1231) brak danych(1321)
Przekrój przewodnika na żyłę: 0.129mm²(5) 0.224mm²(167) 0.258mm²(18) 0.324mm²(6) 0.326mm²(1) 0.356mm²(55) 0.567mm²(235) 0.715mm²(1052) 0.773mm²(1) 0.819mm²(6) 0.901mm²(2392) 1.433mm²(941) brak danych(4725)
Zastosowanie PoE 802.3af (15.4W PSE/44V-15%/Cos Phi 1): tak(4862) tak, w długości przewodów poniżej 161.5m(1) tak, w długości przewodów poniżej 237.9m(1) tak, w długości przewodów poniżej 68.2m(7) tak, w długości przewodów poniżej 85.9m(1) nie(7) dane producenta(1675) brak danych(3050)
Zastosowanie PoE+ 802.3at (30W PSE/50V-15%/Cos Phi 1): tak(4858) tak, w długości przewodów poniżej 107.0m(1) tak, w długości przewodów poniżej 157.7m(1) tak, w długości przewodów poniżej 45.2m(8) tak, w długości przewodów poniżej 57.0m(1) nie(10) dane producenta(1675) brak danych(3050)
Zastosowanie PoE++ 802.3bt (60W PSE/50V-15%/Cos Phi 1/4PPoE Type3): tak(4858) tak, w długości przewodów poniżej 107.0m(1) tak, w długości przewodów poniżej 157.7m(1) tak, w długości przewodów poniżej 45.2m(8) tak, w długości przewodów poniżej 57.0m(1) nie(10) dane producenta(1675) brak danych(3050)
Zastosowanie PoE++ 802.3bt (100W PSE/52V-20%/Cos Phi 1/4PPoE Type 4): tak(4855) tak, w długości przewodów poniżej 136.7m(1) tak, w długości przewodów poniżej 39.2m(8) tak, w długości przewodów poniżej 49.4m(1) tak, w długości przewodów poniżej 92.8m(3) nie(11) dane producenta(1675) brak danych(3050)
Długość od: od 0.1m(9604) od 0.15m(9593) od 0.25m(9519) od 0.3m(9123) od 0.5m(8963) od 0.75m(8092) od 1m(8087) od 1.5m(7110) od 2m(6521) od 2.5m(5506) od 3m(5496) od 4m(4562) od 5m(4538) od 7m(3582) od 7.5m(3317) od 10m(2853) od 15m(2002) od 20m(1373) od 25m(808) od 30m(599) od 40m(303) od 50m(249) od 60m(98) od 70m(95) od 75m(90) od 80m(83) od 90m(81) od 100m(76) od 200m(39) od 300m(32) od 500m(14) od 1000m(2)
Długość do: do 0.1m(11) do 0.15m(76) do 0.25m(481) do 0.3m(635) do 0.5m(1505) do 0.75m(1514) do 1m(2481) do 1.5m(3077) do 2m(4081) do 2.5m(4105) do 3m(5028) do 3.5m(5042) do 4m(5057) do 5m(6012) do 7m(6287) do 7.5m(6746) do 10m(7592) do 12.5m(7602) do 15m(8229) do 17.5m(8231) do 20m(8790) do 25m(9005) do 30m(9292) do 40m(9355) do 50m(9506) do 60m(9509) do 70m(9514) do 75m(9521) do 80m(9523) do 90m(9528) do 100m(9565) do 200m(9572) do 300m(9577) do 350m(9590) do 500m(9602) do 1000m(9604)
Kolor przewodu: beżowy(4) niebieski(996) brązowy(59) ciemnobrązowy(14) jasnobrązowy(9) żółty(1045) szary(1353) zielony(918) neonowa zieleń(43) różowy(22) purpura(157) pomarańczowy(637) różowy(34) różowy(34) czerwony(943) czarny(1232) czarny-złoty(2) przeźroczysty(28) turkusowy(215) fioletowy(451) biały(927) brak badania(481)
Otoczenie pracy: standardowy(8307) -40°C do 80°C(7) -40°C do 70°C(11) -35°C do 75°C(1) -25°C do 75°C(15) -25°C do 60°C(19) -20°C do 75°C(135) -20°C do 70°C(153) -20°C do 60°C(838) -20°C do 55°C(31) -10°C do 75°C(1) -10°C do 60°C(51) -5°C do 75°C(3) -5°C do 70°C(32)
Deklarowana odporność: UV(24) woda(18) alkany(5) zasady(5) słabe kwasy(5) olej(1) olej mineralny(1) Ozon(1)
Cechy szczególne: bez halogenu(4230) niskodymny przy spaleniu(4230) LSZH/LS0H(4230) trudnopalne(2714) specyfikacja długości na wtykach(2322) protokół badania załączony(334) jednoznaczny numer seryjny(65) kompatybilne z narzędziami(1) GHMT certyfikowany(194) aprobacja UL(6) śledzenie przewodnika(65)
W porównaniu od: poniżej 2008(226) od 2008(9378) od 2009(9367) od 2010(9316) od 2011(9232) od 2012(8961) od 2013(8944) od 2014(8941) od 2015(8891) od 2017(8863) od 2018(8853) od 2019(8846) od 2020(8532) od 2021(82) od 2022(69)
Widok:
Ubiquiti UFiber LWL PLC Splitter Kabel, G.657.A1, 1x SC-APC Stecker/16x SC-APC Stecker, 4m (UF-SPLITTER-16)

Technologia: światłowód Simplex, GPON • Złącza: 1x SC-APC wtyczka na 16x SC-APC wtyczka • Wartości normy: G.657.A1, Singlemode • drabinka: włókna szklane, 9µm średnica rdzenia, 125µm średnica ...

1
PLN 166,79 (PLN 41,697/m)
Draka UC900 HS23 Twisted-Pair Simplex Verlegekabel, Cat7, S/FTP, ohne Stecker, 100m, orange, Eca (60011605)

Technologia: Twisted-Pair, rolka • Złącza: brak • Wartości normy: kategoria 7 (Cat7), PoE+, minimalnie przeznaczony do 600MHz Przepustowość/Klasa F, uwierzytelnienie do 1000MHz Przepustowość • osłona: 7.3mm ...

1
PLN 486,72 (PLN 4,867/m)
InLine Patchkabel, Cat8.1, S/FTP, RJ-45/RJ-45, 10m, gelb (78800Y)

Technologia: Twisted-Pair • Złącza: 1x RJ-45 wtyczka (8P8C) na 1x RJ-45 wtyczka (8P8C), pozłacane kontakty (50µm), zabezpieczenie zatrzasku, EIA/TIA 568B • Wartości normy: Kategoria 8.1 (Cat8.1), minimalnie przeznaczony do ...

1
PLN 159,54 (PLN 15,954/m)
Helos Premium Patchkabel, Cat6, S/FTP, RJ-45/RJ-45, 1m, orange (118174)

Technologia: Twisted-Pair • Złącza: 1x RJ-45 wtyczka (8P8C) na 1x RJ-45 wtyczka (8P8C), zabezpieczenie zatrzasku, EIA/TIA 568B • Wartości normy: kategoria 6 (Cat6), PoE, minimalnie przeznaczony do 250MHz ...

1
PLN 48,52 (PLN 48,520/m)
Roline Patchkabel, Cat5e, F/UTP, RJ-45/RJ-45, 10m, grau (21.15.0110)

Technologia: Twisted-Pair • Złącza: 1x RJ-45 wtyczka (8P8C) na 1x RJ-45 wtyczka (8P8C), pozłacane kontakty (50µm), zabezpieczenie zatrzasku, EIA/TIA 568B • Wartości normy: kategoria 5e (Cat5e), minimalnie przeznaczony do ...

1
PLN 70,86 (PLN 7,086/m)
Intellinet Patchkabel, Cat5e, SF/UTP, RJ-45/RJ-45, 3m, grün (330596)

Technologia: Twisted-Pair • Złącza: 1x RJ-45 wtyczka (8P8C) na 1x RJ-45 wtyczka (8P8C), pozłacane kontakty, zabezpieczenie zatrzasku • Wartości normy: kategoria 5e (Cat5e), minimalnie przeznaczony do 100MHz ...

1
PLN 34,19 (PLN 11,397/m)
EFB Elektronik TM21 Dätwyler 7702 Patchkabel, Cat6a/Cat7, S/FTP, RJ-45/RJ-45, 5m, schwarz (K8708SW.5)

Technologia: Twisted-Pair • Złącza: 1x RJ-45 wtyczka (8P8C, Cat6, HRS TM21) na 1x RJ-45 wtyczka (8P8C, Cat6, HRS TM21), zabezpieczenie zatrzasku, pozłacane kontakty, EIA/TIA 568B • Wartości normy: kategoria 7 (Cat7, przewód, ...

1
PLN 134,57 (PLN 26,914/m)
LogiLink PrimeLine Patchkabel, Cat6a, S/FTP, RJ-45/RJ-45, 1m, gelb (CQ3037S)

Technologia: Twisted-Pair • Złącza: 1x RJ-45 wtyczka (8P8C) na 1x RJ-45 wtyczka (8P8C), zabezpieczenie zatrzasku, pozłacane kontakty, EIA/TIA 568B • Wartości normy: Kategoria 6a (Cat6a), minimalnie przeznaczony do 500MHz ...

1
PLN 14,13 (PLN 14,130/m)
Patchkabel, Cat6a, doppelt geschirmt, RJ-45/RJ-45, 5m, schwarz

Technologia: Twisted-Pair • Złącza: 1x RJ-45 wtyczka na 1x RJ-45 wtyczka • Wartości normy: Kategoria 6a (Cat6a), minimalnie przeznaczony do 500MHz Przepustowość/Klasa EA • drabinka: 4x2 wielodrutowa linka z przeplotem • ...

30
od PLN 20,71 (PLN 4,142/m)
Patchkabel, Cat6a, doppelt geschirmt, RJ-45/RJ-45, 5m, blau

Technologia: Twisted-Pair • Złącza: 1x RJ-45 wtyczka na 1x RJ-45 wtyczka • Wartości normy: Kategoria 6a (Cat6a), minimalnie przeznaczony do 500MHz Przepustowość/Klasa EA • drabinka: 4x2 wielodrutowa linka z przeplotem • ...

17
od PLN 20,71 (PLN 4,142/m)
Patchkabel, Cat6a, doppelt geschirmt, RJ-45/RJ-45, 5m, weiß

Technologia: Twisted-Pair • Złącza: 1x RJ-45 wtyczka na 1x RJ-45 wtyczka • Wartości normy: Kategoria 6a (Cat6a), minimalnie przeznaczony do 500MHz Przepustowość/Klasa EA • drabinka: 4x2 wielodrutowa linka z przeplotem • ...

12
od PLN 20,71 (PLN 4,142/m)
Patchkabel, Cat6a, doppelt geschirmt, RJ-45/RJ-45, 5m, grün

Technologia: Twisted-Pair • Złącza: 1x RJ-45 wtyczka na 1x RJ-45 wtyczka • Wartości normy: Kategoria 6a (Cat6a), minimalnie przeznaczony do 500MHz Przepustowość/Klasa EA • drabinka: 4x2 wielodrutowa linka z przeplotem • ...

10
od PLN 20,71 (PLN 4,142/m)
LogiLink Slimline Flach-Patchkabel, Cat6, U/UTP, RJ-45/RJ-45, 15m, schwarz (CF2103U)

Technologia: Twisted-Pair przewód płaski • Złącza: 1x RJ-45 wtyczka (8P8C) na 1x RJ-45 wtyczka (8P8C), EIA/TIA 568B-2.1 • Wartości normy: kategoria 6 (Cat6), minimalnie przeznaczony do 250MHz Przepustowość/Klasa E • ...

1
PLN 50,55 (PLN 3,370/m)
Ubiquiti UFiber LWL PLC Splitter Kabel, G.657.A1, 1x SC-APC Stecker/4x SC-APC Stecker, 4m (UF-SPLITTER-4)

Technologia: światłowód Simplex, GPON • Złącza: 1x SC-APC wtyczka na 4x SC-APC wtyczka • Wartości normy: G.657.A1, Singlemode • drabinka: włókna szklane, 9µm średnica rdzenia, 125µm średnica zewnętrzna ...

2
od PLN 46,60 (PLN 11,650/m)
Ubiquiti UFiber LWL PLC Splitter Kabel, G.657.A1, 1x SC-APC Stecker/32x SC-APC Stecker, 4m (UF-SPLITTER-32)

Technologia: światłowód Simplex, GPON • Złącza: 1x SC-APC wtyczka na 32x SC-APC wtyczka • Wartości normy: G.657.A1, Singlemode • drabinka: włókna szklane, 9µm średnica rdzenia, 125µm średnica ...

1
PLN 285,66 (PLN 71,415/m)
LWL Duplex Kabel, OM2, 2x LC Stecker/2x LC Stecker, 1m

Technologia: światłowód duplex • Złącza: 2x LC wtyczka na 2x LC wtyczka • Wartości normy: OM2, Multimode • drabinka: włókna szklane, 50µm średnica rdzenia, 125µm średnica zewnętrzna • ...

9
od PLN 18,50 (PLN 18,500/m)
LWL Duplex Kabel, OM4, 2x SC Stecker/2x LC Stecker, 1m

Technologia: światłowód duplex • Złącza: 2x SC wtyczka na 2x LC wtyczka • Wartości normy: OM4, Multimode • drabinka: włókna szklane, 50µm średnica rdzenia, 125µm średnica zewnętrzna • ...

9
od PLN 24,87 (PLN 24,870/m)
LWL Duplex Kabel, OM3, 2x LC Stecker/2x LC Stecker, 0.5m

Technologia: światłowód duplex • Złącza: 2x LC wtyczka na 2x LC wtyczka • Wartości normy: OM3, Multimode • drabinka: włókna szklane, 50µm średnica rdzenia, 125µm średnica zewnętrzna • ...

5
od PLN 30,34 (PLN 60,680/m)
LWL Duplex Kabel, OS2, 2x LC Stecker/2x LC Stecker, 7m

Technologia: światłowód duplex • Złącza: 2x LC wtyczka na 2x LC wtyczka • Wartości normy: OS2, Singlemode • drabinka: włókna szklane, 9µm średnica rdzenia, 125µm średnica zewnętrzna • ...

5
od PLN 55,66 (PLN 7,951/m)
LWL Simplex Kabel, OS2, 1x SC Stecker/1x SC Stecker, 25m

Technologia: światłowód simplex • Złącza: 1x SC wtyczka na 1x SC wtyczka • Wartości normy: OS2, Singlemode • drabinka: włókna szklane, 9µm średnica rdzenia, 125µm średnica zewnętrzna • ...

5
od PLN 89,09 (PLN 3,564/m)
LWL Duplex Kabel, OS2, 2x ST Stecker/2x LC Stecker, 3m

Technologia: światłowód duplex • Złącza: 2x ST wtyczka na 2x LC wtyczka • Wartości normy: OS2, Singlemode • drabinka: włókna szklane, 9µm średnica rdzenia, 125µm średnica zewnętrzna • ...

4
od PLN 66,80 (PLN 22,267/m)
LWL Simplex Kabel, OS2, 1x LC Stecker/1x LC Stecker, 100m

Technologia: światłowód simplex • Złącza: 1x LC wtyczka na 1x LC wtyczka • Wartości normy: OS2, Singlemode • drabinka: włókna szklane, 9µm średnica rdzenia, 125µm średnica zewnętrzna • ...

3
od PLN 237,99 (PLN 2,380/m)
LWL Duplex Kabel, OM1, 2x LC Stecker/2x LC Stecker, 10m

Technologia: światłowód duplex • Złącza: 2x LC wtyczka na 2x LC wtyczka • Wartości normy: OM1, Multimode • drabinka: włókna szklane, 62.5µm średnica rdzenia, 125µm średnica zewnętrzna • ...

2
od PLN 69,23 (PLN 6,923/m)
LWL Duplex Kabel, OM3, 2x ST Stecker/2x ST Stecker, 20m

Technologia: światłowód duplex • Złącza: 2x ST wtyczka na 2x ST wtyczka • Wartości normy: OM3, Multimode • drabinka: włókna szklane, 50µm średnica rdzenia, 125µm średnica zewnętrzna • ...

2
od PLN 121,50 (PLN 6,075/m)
LWL Duplex Kabel, OS2, 2x SC Stecker/2x SC Stecker, 7m

Technologia: światłowód duplex • Złącza: 2x SC wtyczka na 2x SC wtyczka • Wartości normy: OS2, Singlemode • drabinka: włókna szklane, 9µm średnica rdzenia, 125µm średnica zewnętrzna • ...

2
od PLN 62,45 (PLN 8,921/m)
StarTech LWL Duplex Kabel, OM1, 2x LC Stecker/2x SC Stecker, 2m (FIBLCSC2)

Technologia: światłowód Duplex • Złącza: 2x LC wtyczka na 2x SC wtyczka • Wartości normy: OM1, Multimode • drabinka: włókna szklane, 62.5µm średnica rdzenia, 125µm średnica zewnętrzna • Kolor: ...

2
od PLN 90,05 (PLN 45,025/m)
StarTech PVC Patchkabel, Cat6a, U/FTP, RJ-45/RJ-45, 0.5m, schwarz (6ASPAT50CMBK)

Technologia: Twisted-Pair • Złącza: 1x RJ-45 wtyczka (8P8C) na 1x RJ-45 wtyczka (8P8C), pozłacane kontakty (50µm), zabezpieczenie zatrzasku, EIA/TIA 568B • Wartości normy: Kategoria 6a (Cat6a), minimalnie przeznaczony do ...

2
od PLN 61,64 (PLN 123,280/m)
StarTech PVC Patchkabel, Cat6a, U/FTP, RJ-45/RJ-45, 7.5m, türkis (6ASPAT750CMAQ)

Technologia: Twisted-Pair • Złącza: 1x RJ-45 wtyczka (8P8C) na 1x RJ-45 wtyczka (8P8C), pozłacane kontakty (50µm), zabezpieczenie zatrzasku, EIA/TIA 568B • Wartości normy: Kategoria 6a (Cat6a), minimalnie przeznaczony do ...

2
od PLN 405,13 (PLN 54,017/m)
StarTech RNS PVC Patchkabel, Cat6, U/UTP, RJ-45/RJ-45, 10m, schwarz (N6PATC10MBK)

Technologia: Twisted-Pair • Złącza: 1x RJ-45 wtyczka (8P8C) na 1x RJ-45 wtyczka (8P8C), pozłacane kontakty (50µm), zabezpieczenie zatrzasku, EIA/TIA 568B • Wartości normy: kategoria 6 (Cat6), minimalnie przeznaczony do 250MHz ...

2
od PLN 75,41 (PLN 7,541/m)
LWL Duplex Kabel, OM3, 1x MTP Stecker/1x MTP Stecker, 300m

Technologia: światłowód duplex • Złącza: 1x MTP wtyczka na 1x MTP wtyczka • Wartości normy: OM3, Multimode • drabinka: włókna szklane, 50µm średnica rdzenia, 125µm średnica zewnętrzna • ...

1
PLN 2805,75 (PLN 9,352/m)

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące.

* Ceny w Zloty w tym podatku VAT doliczając metode zapłaty i wysyłki. Cena zawiera koszty wysyłki i zapłaty przy wyborze "zapłata z wysyłką" do Polska. Koszty nie podane przez nas prosimy sprawdzić na stronie internetowej sprzedawcy. Jeżeli waluta odbiega od waluty sprzedawcy nasza strona używa kalkulacji która oblicza cenę według kursu dnia. Z tego mogą wynikać różnice cen w sklepach. Prosimy zauważyć że ceny są tylko migawką i mogą nie zawsze być aktualne przez opóźnienie techniczne. Zwłaszcza przy zwyżkach cen między naszym przejęciem i późniejszej wizycie na stronie ceny mogą się różnić. Sprzedawcy nie mają możliwości zmiany cen na naszej stronie. Prawidłowa cena jest ta, która się wyświetla na stronie sprzedawcy w momencie zakupu.