Przejdź do zawartości

ZyXEL SFP-SX-D Gigabit LAN-Transceivery, LC-Duplex MM 550m, SFP (91-010-204001B)

Typ LAN-Transceivery
Budowa 1x transceiver
Podłączenie 1x SFP
Złącze 1x LC-Duplex (1.25Gb/​s, moc nadajnika -17 do -3dBm)
Przekaz 1x LC-Duplex ( 1000Base-SX 850nm 50/​125µm MM OM2 550m)
Zasilanie zasilanie tylko przez Podłączenie
Wymiary 13.4x12.4x56mm
Waga 24g
Cechy szczególne zgodność z MSA, DDM (cyfrowy Diagnostic Monitoring)
Aktualny zakres cenowy PLN 387,22 do PLN 494,31
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka**
Nazwa produktu w sklepie
[PL]
Amazon Polska
Na stanie
Karta kredytowa
WYSYŁKA GRATIS.

ZyXEL SFP-SX Transceiver Multi Mode
Aktualność ceny:
[PL]
Proshop.pl
W magazynie zewnętrznym, czas dostawy 5-6 dni
Przelew, karta kredytowa PLN 20,-.

Dostawa tylko na terenie Polski.
ZyXEL 91-010-204001B
ZyXEL Sfp-sx-d
(Art# 2197585) Moduł nadajnik/odbiornik SFP (mnini GBIC), GigE, 1000Base-SX, LC wielomodowy, do 550 m
Aktualność ceny:
Wysyłka w ciągu 2 dni roboczych
Przelew, pobranie, karta kredytowa, PayPal, Sofort od PLN 34,46.


Wysyłka do pozostałych krajów po uzgodnieniu.
Odbiór możliwy (PL-40-600 Katowice)
ZyXEL 91-010-204001B
ZyXEL SFP-SX-D moduł przekaźników sieciowych 1000 Mbit/s 1310 nm
Aktualność ceny:

Właściwości produktu - 11

Wyślij wiadomość
Typ LAN-Transceivery
Budowa 1x transceiver
Podłączenie 1x SFP
Złącze 1x LC-Duplex (1.25Gb/​s, moc nadajnika -17 do -3dBm)
Przekaz 1x LC-Duplex ( 1000Base-SX 850nm 50/​125µm MM OM2 550m)
Zasilanie zasilanie tylko przez Podłączenie
Wymiary 13.4x12.4x56mm
Waga 24g
Cechy szczególne zgodność z MSA, DDM (cyfrowy Diagnostic Monitoring)
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od 02.05.2006, 14:13

Dokument - 1

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" do Polska. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.