Przejdź do zawartości
Polska (aktywne) UE Cenowarka.pl » Dom i wnętrze » Kawa i herbata » Ekspresy przelewowe - szklane » Wilfa WSPL-3B Performance (602263)

Wilfa WSPL-3B Performance (602263)

Kolor czarny
Pojemność 10 filiżanek
Wyposażenie wybór aromatu, zabezpieczenie przed kapaniem, płyta podgrzewająca
Moc 1800W
Aktualny zakres cenowy za PLN 1039,14
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka**
Nazwa produktu w sklepie
PLN 1039,14
VISA MasterCard American Express
[PL]
Amazon Polska
Na stanie
Karta kredytowa
WYSYŁKA GRATIS.

Wilfa 602263
Wilfa PERFORMANCE Kaffeemaschine - fortschrittliche Kaffeemaschine mit einem Fassungsvermögen von 1,25 Litern für optimalen Kaffeegeschmack, schwarz
Aktualność ceny:

Właściwości produktu - 6

Wyślij wiadomość
Kolor czarny
Pojemność 10 filiżanek
Wyposażenie wybór aromatu, zabezpieczenie przed kapaniem, płyta podgrzewająca
Moc 1800W
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od 15.04.2021, 11:06

Dokument - 1

Do góry

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" do Polska. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.