Przejdź do zawartości
Polska (aktywne) UE Cenowarka.pl » Komputery » Dyski twarde i SSD » Taśmy HDD » Wentronic Goobay SATA na eSATA przewód, 0.5m (93246)

Wentronic Goobay SATA na eSATA przewód, 0.5m (93246)

Długość kabla 0,5 m
Kolor czarny
Aktualny zakres cenowy za PLN 39,00
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka**
Nazwa produktu w sklepie
[PL]
Proshop.pl
W magazynie zewnętrznym, czas dostawy 7-8 dni
Przelew, karta kredytowa PLN 20,-.

Dostawa tylko na terenie Polski.
Pro 4040849932465
Pro SATA to eSATA Cable - 0.50m
(Art# 2463661) Kabel eSATA, Serial ATA 150/300/600, eSATA do eSATA, 50 cm
Aktualność ceny:

Właściwości produktu - 4

Wyślij wiadomość
Długość kabla 0,5 m
Kolor czarny
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od 26.04.2021, 09:44

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" do Polska. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.