Przejdź do zawartości
Polska (aktywne) UE Cenowarka.pl » Komputery » Nośniki optyczne » DVD » Verbatim DVD+RW 4.7GB 4x, Jewelcase 5 sztuk (43229)

Verbatim DVD+RW 4.7GB 4x, Jewelcase 5 sztuk (43229)

Aktualny zakres cenowy PLN 29,26 do PLN 30,19
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka**
Nazwa produktu w sklepie
[PL]
Amazon Polska
Na stanie
Karta kredytowa PLN 5,99.

Verbatim DVD-RW 4.7GB
Verbatim DVD+RW 4X Speed 4,7GB Jewel Case 5er Pack DVD-Rohlinge
Aktualność ceny:
[PL]
Amazon Polska
Na stanie
Karta kredytowa PLN 5,99.

Verbatim 432294
Verbatim DVD+RW 4x Speed 4,7GB Jewel Case 5er Pack DVD-Rohlinge
Aktualność ceny:

Właściwości produktu - 2

Wyślij wiadomość
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od 25.06.2005, 18:30
Do góry

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" do Polska. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.