Przejdź do zawartości
Polska (aktywne) UE Cenowarka.pl » Komputery » Nośniki optyczne » DVD » Verbatim DVD+R 4.7GB 16x, Jewelcase 10 sztuk Wide Inkjet do nadruku (43508)

Verbatim DVD+R 4.7GB 16x, Jewelcase 10 sztuk Wide Inkjet do nadruku (43508)

Aktualny zakres cenowy PLN 26,00 do PLN 55,77
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka**
Nazwa produktu w sklepie
[PL]
Amazon Polska
Na stanie
Karta kredytowa PLN 5,99.

Verbatim VE43508
Verbatim DVD+R Wide Inkjet Printable 4.7GB I 10er Jewel Case I DVD Rohlinge bedruckbar I 16-fache Brenngeschwindigkeit & Hardcoat Scratch Guard I DVD-R printable I DVD leer I Rohlinge DVD
Aktualność ceny:
[PL]
Amazon Polska
aktualnie nie na stanie
Karta kredytowa PLN 5,99.

Verbatim 43508
Verbatim DVD + R Wide Inkjet Printable ID Brand 4.7 GB DVD + R 10Stück (I)
Aktualność ceny:

Właściwości produktu - 2

Wyślij wiadomość
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od 23.06.2005, 23:43
Do góry

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" do Polska. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.