Przejdź do zawartości

Verbatim CD-RW 80min/700MB 12x, Cake Box 10 sztuk (43480)

Aktualny zakres cenowy za PLN 33,23
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka**
Nazwa produktu w sklepie
[PL]
Amazon Polska
aktualnie nie na stanie
Karta kredytowa PLN 5,99.

Verbatim 43480
CDRW 80MIN 700MB 8-10X SUPLSCRATCH RESISTANT 10PK SPINDEL
Aktualność ceny:
[PL]
Amazon Polska
Na stanie
Karta kredytowa PLN 5,99.

Verbatim 1795079
Verbatim 1795079 CD-RW 700 MB I 10er Pack Spindel I CD Rohlinge beschreibbar I 12-fache Brenngeschwindigkeit mit langer Lebensdauer I leere CDs I Audio CD Rohling rewritable I CD leer
Aktualność ceny:

Właściwości produktu - 2

Wyślij wiadomość
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od 08.06.2005, 20:17

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" do Polska. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.