Przejdź do zawartości

Value LWL Duplex Kabel, OM3, 2x LC Stecker/2x ST Stecker, 10m

21.99.8728
Technologia
światłowód Duplex
Złącza
2x LC wtyczka na 2x ST wtyczka
Wartości normy
OM3, Multimode
osłona
2x2.8mm średnica zewnętrzna, PVC
drabinka
włókna szklane, 50µm średnica rdzenia, 125µm średnica zewnętrzna
Kolor
turkus
Długość
10m
Cechy szczególne
rozszerzony zakres działania (-20°C do 70°C)
Aktualny zakres cenowy za PLN 81,57
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka*
Nazwa produktu w sklepie
[PL]
Amazon Polska
aktualnie nie na stanie
Karta kredytowa PLN 5,99.

Value 21998728
VALUE LWL-Kabel 50/125µm OM3, LC/ST, türkis, 10 m
Aktualność ceny:

10 Produkteigenschaften

Wyślij wiadomość
Technologia
światłowód Duplex
Złącza
2x LC wtyczka na 2x ST wtyczka
Wartości normy
OM3, Multimode
osłona
2x2.8mm średnica zewnętrzna, PVC
drabinka
włókna szklane, 50µm średnica rdzenia, 125µm średnica zewnętrzna
Kolor
turkus
Długość
10m
Cechy szczególne
rozszerzony zakres działania (-20°C do 70°C)
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od
23.07.2020, 18:00

2 Dokumente

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące.

* Ceny w Zloty w tym podatku VAT doliczając metode zapłaty i wysyłki. Cena zawiera koszty wysyłki i zapłaty przy wyborze "zapłata z wysyłką" do Polska. Koszty nie podane przez nas prosimy sprawdzić na stronie internetowej sprzedawcy. Jeżeli waluta odbiega od waluty sprzedawcy nasza strona używa kalkulacji która oblicza cenę według kursu dnia. Z tego mogą wynikać różnice cen w sklepach. Prosimy zauważyć że ceny są tylko migawką i mogą nie zawsze być aktualne przez opóźnienie techniczne. Zwłaszcza przy zwyżkach cen między naszym przejęciem i późniejszej wizycie na stronie ceny mogą się różnić. Sprzedawcy nie mają możliwości zmiany cen na naszej stronie. Prawidłowa cena jest ta, która się wyświetla na stronie sprzedawcy w momencie zakupu.