Przejdź do zawartości
Polska (aktywne) UE Cenowarka.pl » Motoryzacja » Car Audio i nawigacja » Akcesoria do nawigacji » TomTom GO 300/500/700 zestaw anteny zewnętrznej (1D00.008)

TomTom GO 300/500/700 zestaw anteny zewnętrznej (1D00.008)

Typ antena
Aktualny zakres cenowy za PLN 89,82
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka**
Nazwa produktu w sklepie
[PL]
Amazon Polska
aktualnie nie na stanie
Karta kredytowa PLN 5,99.

ACV 1502-27
ACV 1502-27 GPS - Adapter TOMTOM GO 300/500 / 700 SMB (m) > SMA (m)
Aktualność ceny:

Właściwości produktu - 3

Wyślij wiadomość
Typ antena
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od 18.04.2005, 10:12
Do góry

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" do Polska. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.