Przejdź do zawartości
Polska (aktywne) UE Cenowarka.pl » Komputery » Dyski twarde i SSD » Akcesoria » Synology zasilacz adapter 30W zestaw Level V do Disk Station DS414slim/DS416slim (ADAPTER 30W SET)

Synology zasilacz adapter 30W zestaw Level V do Disk Station DS414slim/DS416slim (ADAPTER 30W SET)

Typ zasilacz
Aktualny zakres cenowy za PLN 154,00
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka**
Nazwa produktu w sklepie
[PL]
Proshop.pl
Produkt sprowadzany, czas dostawy 10-11 dni
Przelew, karta kredytowa PLN 20,-.

Dostawa tylko na terenie Polski.
Synology ADAPTER 30W SET
Synology - power adapter - 30 Watt
(Art# 2697431) Zasilacz 30 wat dla Disk Station DS414slim
Aktualność ceny:

Właściwości produktu - 3

Wyślij wiadomość
Typ zasilacz
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od 22.02.2019, 10:59
Do góry

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" do Polska. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.