Przejdź do zawartości
Polska (aktywne) UE Cenowarka.pl » Komputery » Sieć » Adaptery i huby » StarTech PEX10000SRI, SFP+, LC-Duplex, PCIe 3.0 x8, zestaw

StarTech PEX10000SRI, SFP+, LC-Duplex, PCIe 3.0 x8, zestaw

Typ adapter LAN, LAN-Transceivery, zestaw
Budowa 1x karta PCIe (wymienny śledź full-height i low-profile w zestawie), 1x transceiver
Podłączenie 1x PCIe 2.0 x8, 1x SFP+
Złącze 1x SFP+ lub 1x LC-Duplex
Przekaz 1x SFP+ (10Gb/​s), 1x LC-Duplex (10GBase-SR 850nm 50/​125µm MM OM3 300m)
Zasilanie zasilanie tylko przez Podłączenie
Chipset Intel 82599 (adapter LAN, SFP+)
Wymiary 135x120x18mm (SxWxG)
Waga 102g
Kompatybilność uniwersalny
Cechy szczególne VLAN, VXLAN, 15KB Jumboframes, Intel VT-c, LACP, PXE-Bootrom, zestaw (1x PCIe karta, 1x transceiver), SR-IOV
Gwarancja dwa lata
Aktualny zakres cenowy PLN 1887,09 do PLN 2516,00
Historia ceny
Brak ofert dla tego produktu od w sklepach z Polski.

W wyświetlonej historii ceny brane są pod uwagę tylko dane z tego kraju.

Brak danych o historii cen dla sklepów z Polski.

Oferty - 2

Ostatnia aktualizacja ceny:

Sposób dostawy



Sklepy z

Dostępność

Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / koszty wysyłki**
Nazwa produktu w sklepie
PLN 1887,09
VISA MasterCard American Express
[PL]
Amazon Polska
Wysyłka w ciągu 24 godzin
Karta kredytowa
WYSYŁKA GRATIS.

StarTech.com PEX10000SRI
StarTech.com 1 Port 10G SFP+ Glasfaser PCIe Netzwerkkarte - Intel Chip - St/St - PCI Express 10G NIC mit Multimode Empfänger
Aktualność ceny:
UWAGA: ceny na stronie Amazon wyrażone są w euro i zawierają niemiecki podatek VAT. Wyświetlone tutaj ceny odpowiadają cenom w złotych, które muszą zapłacić zamawiający z Polski!
PLN 2516,00
MasterCard
[PL]
Proshop.pl
Zamów teraz, czas dostawy 5-6 dni
Przelew, karta kredytowa PLN 20,-.

Dostawa tylko na terenie Polski.
StarTech.com PEX10000SRI
StarTech.com 1-Port 10G SFP+ Fiber Optic Network Card - PCIe - Intel Chip - MM
(Art# 2574043)
Aktualność ceny:

Właściwości produktu - 14

Wyślij wiadomość
Typ adapter LAN, LAN-Transceivery, zestaw
Budowa 1x karta PCIe (wymienny śledź full-height i low-profile w zestawie), 1x transceiver
Podłączenie 1x PCIe 2.0 x8, 1x SFP+
Złącze 1x SFP+ lub 1x LC-Duplex
Przekaz 1x SFP+ (10Gb/​s), 1x LC-Duplex (10GBase-SR 850nm 50/​125µm MM OM3 300m)
Zasilanie zasilanie tylko przez Podłączenie
Chipset Intel 82599 (adapter LAN, SFP+)
Wymiary 135x120x18mm (SxWxG)
Waga 102g
Kompatybilność uniwersalny
Cechy szczególne VLAN, VXLAN, 15KB Jumboframes, Intel VT-c, LACP, PXE-Bootrom, zestaw (1x PCIe karta, 1x transceiver), SR-IOV
Gwarancja dwa lata
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od 17.11.2016, 09:32

Dokumenty - 3

Do góry
Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "koszty wysyłki": Wyświetlone koszty wysyłki są, o ile nie wskazano inaczej, kosztami wysyłki na terenie Polski. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.

Sitemap: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20
Copyright © 1997-2020 Preisvergleich Internet Services AG