Przejdź do zawartości
Polska (aktywne) UE Cenowarka.pl » Dom i wnętrze » Drobne AGD » Wagi kuchenne » Soehnle Ultra 2.0 elektroniczna waga kuchenna (66150/66151)

Soehnle Ultra 2.0 elektroniczna waga kuchenna (66150/66151)

Kolor biały lub chrom
Nośność 500g
Dokładność pomiaru 0.1g
Jednostki g/​lb/​oz
Zasilanie 3x bateria AAA
Aktualny zakres cenowy za PLN 128,33
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka**
Nazwa produktu w sklepie
[PL]
Amazon Polska
Na stanie
Karta kredytowa PLN 5,99.

Soehnle 66150
Soehnle Digitale Küchenwaage Ultra 2.0 mit 500 Gramm Tragkraft und 0, 1-g-Wiegepräzision, Waage inklusive mitgeliefertem Justiergewicht, präzise Waage für die Küche mit LCD-Anzeige, weiß
Aktualność ceny:

Właściwości produktu - 7

Wyślij wiadomość
Kolor biały lub chrom
Nośność 500g
Dokładność pomiaru 0.1g
Jednostki g/​lb/​oz
Zasilanie 3x bateria AAA
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od 21.08.2008, 16:37

Dokument - 1

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" do Polska. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.