Przejdź do zawartości
Polska (aktywne) UE Cenowarka.pl » Komputery » Dyski twarde i SSD » Akcesoria » SilverStone RMB41, 60x 2.5" Datenträgeraufbewahrungsschrank, 4U, okienko akrylowe (SST-RMB41-W)

SilverStone RMB41, 60x 2.5" Datenträgeraufbewahrungsschrank, 4U, okienko akrylowe (SST-RMB41-W)

Typ inne
Uwaga Wymiary (SxWxG): 430x175x613mm, 4U Waga: 14.30kg
Aktualny zakres cenowy za PLN 1858,09
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka**
Nazwa produktu w sklepie
PLN 1858,09
VISA MasterCard American Express
[PL]
Amazon Polska
Na stanie
Karta kredytowa
WYSYŁKA GRATIS.

SilverStone 28011
SilverStone SST-RMB41-W - 4U Datenträgeraufbewahrungsschrank für bis zu 60x 2,5" HDDs oder SSDs mit Sichtfenster sowie antistatischer und stoßsicherer Polsterung aus Polyethylen, Silber
Aktualność ceny:

Właściwości produktu - 4

Wyślij wiadomość
Typ inne
Uwaga Wymiary (SxWxG): 430x175x613mm, 4U Waga: 14.30kg
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od 29.10.2019, 15:01

Dokumenty - 3

Do góry

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" do Polska. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.