Przejdź do zawartości
Polska (aktywne) UE Cenowarka.pl » Video, Foto i TV » Odbiorniki DVB » Multiswitch » Schwaiger SAT multiswitch 9/8 (SEW98 531)

Schwaiger SAT multiswitch 9/8 (SEW98 531)

Wejścia satelitarne 8
Wejścia naziemne 1
Wyjścia 8
Pozycje satelity 2
Wymiary (SxWxG) 155x80x20mm
Aktualny zakres cenowy za PLN 427,87
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka**
Nazwa produktu w sklepie
[PL]
Amazon Polska
Ten Artykuł jest jeszcze niedostępny. Teraz zamów przed i dostarczymy Ihnen produktu jak tylko er dostępny jest
Karta kredytowa
WYSYŁKA GRATIS.

Schwaiger SEW98 531
Schwaiger SEW98 531 Multischalter (2 Satellitenpositionen, bis zu 8 Teilnehmer, kein Netzanschluss nötig; DVB-T2 geeignet) Silber
Aktualność ceny:

Właściwości produktu - 7

Wyślij wiadomość
Wejścia satelitarne 8
Wejścia naziemne 1
Wyjścia 8
Pozycje satelity 2
Wymiary (SxWxG) 155x80x20mm
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od 07.04.2021, 10:18

Dokumenty - 4

Do góry

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" do Polska. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.