Przejdź do zawartości
Polska (aktywne) UE Cenowarka.pl » Video, Foto i TV » Odbiorniki DVB » Multiswitch » Schwaiger SAT multiswitch 9/4 (SEW4094 531)

Schwaiger SAT multiswitch 9/4 (SEW4094 531)

Wejścia satelitarne 8
Wejścia naziemne 1
Wyjścia 4
Pozycje satelity 2
Wymiary (SxWxG) 345x120x60mm
Aktualny zakres cenowy za PLN 524,43
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka**
Nazwa produktu w sklepie
[PL]
Amazon Polska
Zazwyczaj wysyłka w ciągu 1 do 2 miesięcy
Karta kredytowa
WYSYŁKA GRATIS.

SCHWAIGER -SEW4094 531- SAT Multischalter | 9 > 4 | 2 Satellitenpositionen auf 4 Teilnehmer | Eingang: 9 F-Buchse; Ausgang: 4 F-Buchse | für Quattro LNB | silber, schwarz
Aktualność ceny:

Właściwości produktu - 7

Wyślij wiadomość
Wejścia satelitarne 8
Wejścia naziemne 1
Wyjścia 4
Pozycje satelity 2
Wymiary (SxWxG) 345x120x60mm
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od 18.12.2019, 09:57

Dokumenty - 2

Do góry

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" do Polska. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.