Przejdź do zawartości

Schleich Horse Club - Lakeside Pferdehof (42551)

Zalecenia wiekowe od 5 lat
Typ zestaw do zabawy
Materiał tworzywo sztuczne
Aktualny zakres cenowy PLN 509,00 do PLN 546,73
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka**
Nazwa produktu w sklepie
[PL]
Proshop.pl
Na stanie - czas dostawy 3-4 dni
Przelew, karta kredytowa PLN 20,-.

Dostawa tylko na terenie Polski.
Schleich 42551
Schleich Lakeside Country House and Stable
(Art# 2972008) The Lakeside Country House and Stable from Schleich Horse Club is home to Hannah and her parents and offers a wide variety of play functions and accessories. In the kitchen, they can eat apple pie straight from the oven at the kitchen table or sneak a snack from the refrigerator. Plate, cups, pot and pans are washed in the sink. Like her parents Oliver and Caroline, the Hannah figurine is fully movable and can sit, ride and stand. They all take care of the quarter horse Cayenne a...
Aktualność ceny:
[PL]
Amazon Polska
Na stanie
Karta kredytowa
WYSYŁKA GRATIS.

SCHLEICH 42551
Schleich 42551 Spielset - Horse Club Lakeside Pferdehof (Horse Club)
Aktualność ceny:

Właściwości produktu - 5

Wyślij wiadomość
Zalecenia wiekowe od 5 lat
Typ zestaw do zabawy
Materiał tworzywo sztuczne
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od 10.05.2021, 12:27

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" do Polska. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.