Przejdź do zawartości

Schildkröt Flipwhip scooter hydro green (510403)

Kolory
czarny, zielony
Materiał
aluminium
Obsada
110mm
Łożyska
ABEC 9
Maksymalna waga użytkownika
100kg
Wiek
od 8 lat
Aktualny zakres cenowy za PLN 435,31
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka**
Nazwa produktu w sklepie
[PL]
Amazon Polska
Na stanie
Karta kredytowa
WYSYŁKA GRATIS.

Schildkröt Stunt Scooter Flipwhip, Design: Hydro Green, Premium-Stunt Scooter mit HIC-Compression und Alu-Felge, 110 mm PU Räder, tolle Optik, 510403 (Flipwhip: Hydro Green, 510403)
Aktualność ceny:

Właściwości produktu - 8

Wyślij wiadomość
Kolory
czarny, zielony
Materiał
aluminium
Obsada
110mm
Łożyska
ABEC 9
Maksymalna waga użytkownika
100kg
Wiek
od 8 lat
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od
25.11.2021, 09:23

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" do Polska. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.