Przejdź do zawartości

Salter 1035 SSBKDR elektroniczna waga kuchenna

Materiał stal szlachetna
Kolor czarny
Nośność 5.00kg
Wyposażenie funkcja tarowania
Aktualny zakres cenowy za PLN 118,82
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka**
Nazwa produktu w sklepie
[PL]
Amazon Polska
Na stanie
Karta kredytowa PLN 5,99.

SALTER 1035SSBKDR
Salter Digitale Küchenwaage mit großem LCD-Display - Digitale Waage / Haushaltswaage mit Tara-Funktion aus moderner & hygienischer Edelstahl-Oberfläche zum Backen und Kochen - 15 Jahre Garantie
Aktualność ceny:

Właściwości produktu - 6

Wyślij wiadomość
Materiał stal szlachetna
Kolor czarny
Nośność 5.00kg
Wyposażenie funkcja tarowania
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od 22.04.2013, 17:37

Dokument - 1

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" do Polska. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.