Przejdź do zawartości
Polska (aktywne) UE Cenowarka.pl » Dom i wnętrze » Dla dziecka » Bezpieczeństwo » Safety 1st Quick Close ST kratka ochronna do drzwi (24754314)

Safety 1st Quick Close ST kratka ochronna do drzwi (24754314)

Kolor biały
Materiał metal
Cechy szczególne ustawiany 73-80cm (z przedłużeniem do 136cm)
Aktualny zakres cenowy za PLN 130,19
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka**
Nazwa produktu w sklepie
[PL]
Amazon Polska
Na stanie
Karta kredytowa PLN 5,99.

Safety 1st 24754314
Safety 1st Quick Close ST Treppenschutzgitter, extra sicheres Metall-Türschutzgitter zum Klemmen, weiß, 73 - 80 cm, Möglichkeit der Verlängerung bis zu 136 cm verlängerbar (ab ca. 6 - 24 Monate)
Aktualność ceny:

Właściwości produktu - 5

Wyślij wiadomość
Kolor biały
Materiał metal
Cechy szczególne ustawiany 73-80cm (z przedłużeniem do 136cm)
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od 16.02.2021, 14:01

Dokument - 1

Do góry

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" do Polska. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.