Przejdź do zawartości

Rommelsbacher THS 1590 pojedyncza, elektryczna płyta grzejna wolnostojący

Design biały
Płyta do gotowania 1 strefa grzewcza
Moc 1.5kW
Aktualny zakres cenowy za PLN 322,22
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka**
Nazwa produktu w sklepie
[PL]
Amazon Polska
Na stanie
Karta kredytowa
WYSYŁKA GRATIS.

Rommelsbacher THS 1590
ROMMELSBACHER Einzelkochplatte THS 1590 - Made in Germany, 1 Gussheizplatte 180 mm Ø, feueremailliertes Gehäuse, 7-Takt-Schalter, leistungsgesteuerte Regelung, Überhitzungsschutz, 1500 Watt, weiß
Aktualność ceny:

Właściwości produktu - 5

Wyślij wiadomość
Design biały
Płyta do gotowania 1 strefa grzewcza
Moc 1.5kW
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od 21.02.2006, 15:38

Dokument - 1

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" do Polska. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.