Przejdź do zawartości
Polska (aktywne) UE Cenowarka.pl » Video, Foto i TV » Foto/Video akcesoria » Głowice statywowe » Rollei głowica panoramiczna 200 Mark II (22645)

Rollei głowica panoramiczna 200 Mark II (22645)

Typ głowica panoramiczna
Materiał aluminium
Obciążenie max. 3.00kg
Wysokość 140mm
Waga 1.17kg
Cechy szczególne poziomica
Aktualny zakres cenowy za PLN 591,04
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka**
Nazwa produktu w sklepie
[PL]
Amazon Polska
Na stanie
Karta kredytowa
WYSYŁKA GRATIS.

Rollei 22645
Rollei Panoramakopf 200 Mark II - 360 Grad Panoramakopf mit Transportkoffer zur sicheren Befestigung, Tragkraft bis zu 3 kg, Acra Swiss kompatibel - Schwarz
Aktualność ceny:

Właściwości produktu - 8

Wyślij wiadomość
Typ głowica panoramiczna
Materiał aluminium
Obciążenie max. 3.00kg
Wysokość 140mm
Waga 1.17kg
Cechy szczególne poziomica
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od 04.09.2020, 11:57

Dokumenty - 3

Do góry

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" do Polska. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.