Przejdź do zawartości

Ricoh Theta TD-1 (910821)

Typ Tripod
Materiał aluminium
Wysokość max. 152cm
Długość po zamknięciu 55.8cm
Liczba sekcji 4
Kolor czarny
Waga 765g
Aktualny zakres cenowy za PLN 1188,61
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka**
Nazwa produktu w sklepie
PLN 1188,61
VISA MasterCard American Express
[PL]
Amazon Polska
Na stanie
Karta kredytowa
WYSYŁKA GRATIS.

Ricoh 910821
RICOH THETA-Stativ TD-1: Mit allen RICOH THETA-Modellen der Reihe kompatibel, Abmessungen des Einbeinstativs: Maximale Verlängerung: 152 cm / Länge im eingeklappten Zustand: 55,8 cm / Gewicht: 765 g
Aktualność ceny:

Właściwości produktu - 9

Wyślij wiadomość
Typ Tripod
Materiał aluminium
Wysokość max. 152cm
Długość po zamknięciu 55.8cm
Liczba sekcji 4
Kolor czarny
Waga 765g
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od 10.09.2021, 09:33

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" do Polska. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.