Przejdź do zawartości
Polska (aktywne) UE Cenowarka.pl » Zabawki i modelarstwo » Nauka i eksperymenty » Cyfrowe dźwiękowe systemy nauki » Ravensburger tiptoi Spiel: Das Geheimnis der Zahleninsel (00512)

Ravensburger tiptoi Spiel: Das Geheimnis der Zahleninsel (00512)

Zalecenia wiekowe od 5 lat
Typ gra
Ilość graczy 1 do 4
Wydawnictwo Ravensburger
Aktualny zakres cenowy PLN 92,52 do PLN 172,83
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka**
Nazwa produktu w sklepie
[PL]
Amazon Polska
Na stanie
Karta kredytowa PLN 5,99.

Ravensburger 605-00-512
Ravensburger tiptoi 00512 Das Geheimnis der Zahleninsel - Lernspiel von Ravensburger ab 5 Jahren für 1-4 Spieler
Aktualność ceny:
[PL]
Amazon Polska
Na stanie
Karta kredytowa PLN 5,99.

Ravensburger 00511 Tiptoi Spiel Magors Lesezauber & tiptoi Spiel "Das Geheimnis der Zahleninsel" - 00512 / Mathematik lernen in 4 Schwierigkeitsstufen: Spannendes Lernspiel für Kinder
Aktualność ceny:

Właściwości produktu - 6

Wyślij wiadomość
Zalecenia wiekowe od 5 lat
Typ gra
Ilość graczy 1 do 4
Wydawnictwo Ravensburger
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od 20.12.2011, 11:33

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" do Polska. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.