Przejdź do zawartości
Polska (aktywne) UE Cenowarka.pl » Zabawki i modelarstwo » Kreatywność » Puzzle » Ravensburger Puzzle Allianz Arena bei Nacht (12530)

Ravensburger Puzzle Allianz Arena bei Nacht (12530)

Zalecenia wiekowe od 10 lat
Typ puzzle 3D
Części pojedynczych 216
Aktualny zakres cenowy PLN 213,91 do PLN 256,80
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka**
Nazwa produktu w sklepie
[PL]
Amazon Polska
Na stanie
Karta kredytowa
WYSYŁKA GRATIS.

Ravensburger 12530
Ravensburger 3D Puzzle 12530 - Allianz Arena bei Nacht - 216 Teile
Aktualność ceny:
[PL]
Amazon Polska
Na stanie
Karta kredytowa
WYSYŁKA GRATIS.

Ravensburger 3D Puzzle 12530 - Allianz Arena bei Nacht - 216 Teile & 3D Puzzle 11215 - Utensilo - FC Bayern München - 54 Teile
Aktualność ceny:

Właściwości produktu - 5

Wyślij wiadomość
Zalecenia wiekowe od 10 lat
Typ puzzle 3D
Części pojedynczych 216
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od 06.08.2019, 12:48
Do góry

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" do Polska. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.