Przejdź do zawartości
Polska (aktywne) UE Cenowarka.pl » Komputery » Nośniki optyczne » Blu-ray » Primeon foto-on-disc BD-R DL 50GB 8x, Cake Box 25 sztuk do nadruku (2761319)

Primeon foto-on-disc BD-R DL 50GB 8x, Cake Box 25 sztuk do nadruku (2761319)

Aktualny zakres cenowy za PLN 211,31
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka**
Nazwa produktu w sklepie
[PL]
Amazon Polska
Na stanie
Karta kredytowa
WYSYŁKA GRATIS.

Primeon 2761319
Primeon BD-R DL 50GB/2-8x Cakebox (25 Disc) Photo-on-disc, Inkjet Full Size Printable Surface
Aktualność ceny:

Właściwości produktu - 2

Wyślij wiadomość
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od 13.12.2018, 09:55
Do góry

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" do Polska. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.