Przejdź do zawartości
Polska (aktywne) UE Cenowarka.pl » Telefony » Telefony stacjonarne » Akcesoria do telefonu » Poly Rove B4 DECT stacja bazowa (2200-86830-015)

Poly Rove B4 DECT stacja bazowa (2200-86830-015)

Typ DECT-stacja bazowa
Aktualny zakres cenowy za PLN 2382,01
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka**
Nazwa produktu w sklepie
PLN 2382,01
MasterCard
[PL]
Proshop.pl
Produkt sprowadzany, czas dostawy 13-14 dni
Przelew, karta kredytowa PLN 20,-.

Dostawa tylko na terenie Polski.
Polycom 2200-86830-015
Polycom Poly Rove B4
(Art# 2933184) Stacja telefonu bezprzewodowego / stacja telefonu VoIP z identyfikacją dzwoniącego/rozmową czekająca, DECT, trzykierunkowa funkcja połączeń, SIP, SIP v2, RTCP, RTP, SDP, SIP over TLS, SIP przez TCP, SIP przez UDP
Aktualność ceny:

Właściwości produktu - 3

Wyślij wiadomość
Typ DECT-stacja bazowa
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od 02.06.2021, 14:34
Do góry

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" do Polska. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.