Przejdź do zawartości

Philips Pocket Memo 488

LFH0488/00
Typ
dyktafon analogowy
Formaty nagrywania
kaseta mini
Wymiary (SxWxG)
128x62x25mm
Waga (wraz z bateriami)
120g
Aktualny zakres cenowy za PLN 2208,28
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka**
Nazwa produktu w sklepie
PLN 2208,28
VISA MasterCard American Express
[PL]
Amazon Polska
patrz strona
Karta kredytowa
WYSYŁKA GRATIS.

Philips LFH048800B
Philips Pocket Memo LFH0488 Analoges Mini-Kassetten Diktiergerät (Schiebeschalter, wählbare Mikrofonempfindlichkeit, autom. Aufnahmeaussteuerung, Sprachaktivierung, Briefende-Ton) silber
Aktualność ceny:

Właściwości produktu - 6

Wyślij wiadomość
Typ
dyktafon analogowy
Formaty nagrywania
kaseta mini
Wymiary (SxWxG)
128x62x25mm
Waga (wraz z bateriami)
120g
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od
21.02.2006, 10:11

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" do Polska. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.