Przejdź do zawartości
Polska (aktywne) UE Cenowarka.pl » Dom i wnętrze » Źródła światła » Świetlówki kompaktowe » Philips Master PL-S 9W/827/2P G23 (260796-70)

Philips Master PL-S 9W/827/2P G23 (260796-70)

Klasa energetyczna alt (A++ do E) A
Cokół G23
Moc znamionowa 9W
Strumień świetlny 600lm
Kolor światła ciepłobiała (2700K)
Kształt prosty
Aktualny zakres cenowy za PLN 39,00
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka**
Nazwa produktu w sklepie
[PL]
Proshop.pl
W magazynie zewnętrznym, czas dostawy 4-5 dni
Przelew, karta kredytowa PLN 20,-.

Dostawa tylko na terenie Polski.
Philips 927936082711
Philips Master pl-s 9w/827/2p
(Art# 2764157) The original!MASTER PL-S is an efficient low-wattage compact fluorescent lamp typically used for decorative and orientation purposes. The original Philips-invented bridge technology guarantees optimum performance in the application enabling more light and higher efficacy than the bended technology. The 2-pin version is designed for operation on electromagnetic gear and is provided with a plug-in/pull-out lamp baseProduct Benefits . Optimal light performance for short or long oper...
Aktualność ceny:

Właściwości produktu - 8

Wyślij wiadomość
Klasa energetyczna alt (A++ do E) A
Cokół G23
Moc znamionowa 9W
Strumień świetlny 600lm
Kolor światła ciepłobiała (2700K)
Kształt prosty
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od 23.03.2009, 16:31

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" do Polska. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.