Przejdź do zawartości

Philips ACC2320 przełącznik nożny

Typ
przełącznik nożny
Zastosowanie
Philips Dyktafony
Aktualny zakres cenowy PLN 455,21 do PLN 685,84
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka*
Nazwa produktu w sklepie
PL
Amazon Polska
Na stanie
Karta kredytowa PLN 5,99.

Philips ACC 2320
Philips ACC2320 USB-Fußschalter, 3 Pedal-Design Schnellvorlauf, Wiedergabe, Schnellrücklauf, CD mit Treibern und Konfigurationssoftware Anthrazit
Aktualność ceny:
PL
Amazon Polska
Na stanie
Karta kredytowa PLN 5,99.

Philips ACC2320 Fußschalter, Fußpedal für Digitale Diktiersysteme von Philips, 3 Pedale, indiv. konfigurierbar, rutschfest, robust, ergonomisch, anthrazit & LFH2236 Stereo Kopfhörer, schwarz/Silber (Bundle)
Aktualność ceny:
PL
Amazon Polska
Na stanie
Karta kredytowa PLN 5,99.

Philips ACC2320 Fußschalter, Fußpedal für Digitale Diktiersysteme von Philips, 3 Pedale, indiv. konfigurierbar, anthrazit & LFH0334 Stereo Transkriptionskopfhörer schwarz (Bundle)
Aktualność ceny:

4 Produkteigenschaften

Typ
przełącznik nożny
Zastosowanie
Philips Dyktafony
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od
09.11.2018, 14:43

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące.

* Ceny w Zloty w tym podatku VAT doliczając metode zapłaty i wysyłki. Cena zawiera koszty wysyłki i zapłaty przy wyborze "zapłata z wysyłką" do Polska. Koszty nie podane przez nas prosimy sprawdzić na stronie internetowej sprzedawcy. Jeżeli waluta odbiega od waluty sprzedawcy nasza strona używa kalkulacji która oblicza cenę według kursu dnia. Z tego mogą wynikać różnice cen w sklepach. Prosimy zauważyć że ceny są tylko migawką i mogą nie zawsze być aktualne przez opóźnienie techniczne. Zwłaszcza przy zwyżkach cen między naszym przejęciem i późniejszej wizycie na stronie ceny mogą się różnić. Sprzedawcy nie mają możliwości zmiany cen na naszej stronie. Prawidłowa cena jest ta, która się wyświetla na stronie sprzedawcy w momencie zakupu.