Przejdź do zawartości

Pencil Nose

Typ
gra rysunkowa
Gatunek
zręcznościowe
Ilość graczy
od 3
Czas gry
30min
Wiek
od 8 lat
Wydawnictwo
Piatnik
Aktualny zakres cenowy za PLN 79,02
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka**
Nazwa produktu w sklepie
[PL]
Amazon Polska
patrz strona
Karta kredytowa PLN 5,99.

Piatnik 6646
Piatnik Vienna 6646 - Pencil Nose I Rasanter Partyspaß für Teams oder Einzelspieler I Zeichne mit der Nase, Blume, Haus und Hase I Kreatives Partyspiel I Familienspiel ab 8 Jahren I ab 3 Personen
Aktualność ceny:

Właściwości produktu - 8

Wyślij wiadomość
Typ
gra rysunkowa
Gatunek
zręcznościowe
Ilość graczy
od 3
Czas gry
30min
Wiek
od 8 lat
Wydawnictwo
Piatnik
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od
26.04.2021, 14:47

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" do Polska. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.