Przejdź do zawartości
Polska (aktywne) UE Cenowarka.pl » Budowa i ogród » Narzędzia ogrodowe zmotoryzowane » Akcesoria » Oregon urządzenie do ostrzenia łańcuchów (620-230)

Oregon urządzenie do ostrzenia łańcuchów (620-230)

Kąt pracy max. 55° lewo/​prawo
Cechy szczególne Oświetlenie
Zawartość opakowania 3x tarcza szlifująca
Aktualny zakres cenowy za PLN 1445,74
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka**
Nazwa produktu w sklepie
PLN 1445,74
VISA MasterCard American Express
[PL]
Amazon Polska
Na stanie
Karta kredytowa
WYSYŁKA GRATIS.

Oregon 620-230
Oregon Professional 230 Volt Sägeketten-Schleifmaschine mit Hydraulischer Kettenklemmung, Universeller Sägekettenschärfer, für Alle Kettensägen-Ketten (620-230)
Aktualność ceny:

Właściwości produktu - 5

Wyślij wiadomość
Kąt pracy max. 55° lewo/​prawo
Cechy szczególne Oświetlenie
Zawartość opakowania 3x tarcza szlifująca
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od 04.01.2019, 13:06

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" do Polska. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.