Przejdź do zawartości

Oral-B końcówki do szczoteczek elektrycznych Stages Power Kids, sztuk 2 (746249)

Pasuje do Oral-B Stages Power Kids
główka okrągły
Aktualny zakres cenowy PLN 40,37 do PLN 64,00
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka**
Nazwa produktu w sklepie
[PL]
Amazon Polska
Na stanie
Karta kredytowa PLN 5,99.

Oral-B 746249
Braun, Oral-B, Stages Power, Aufsteckbürsten, Bürstenköpfe, 2-er Set ((farblich sortiert)
Aktualność ceny:
[PL]
Proshop.pl
Na stanie - czas dostawy 3-4 dni
Przelew, karta kredytowa PLN 20,-.

Dostawa tylko na terenie Polski.
Oral-B 4706721
Oral-B Akcesoria Stages Power - 2 pack assorted
(Art# 2289121) Extra toothbrush head for toothbrush, pack of 2, for Oral-B Disney Kids Stages (assorted designs)The replaceable brush heads for Oral-B's electric toothbrushes for children are specially designed for use from 3 years and up. With extra soft bristles that are gentle on young gums, a smaller brush head for small mouths and a special rounded head that grabs hold of each tooth. It is not possible to select specific characters in advance.
Aktualność ceny:

Właściwości produktu - 4

Wyślij wiadomość
Pasuje do Oral-B Stages Power Kids
główka okrągły
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od 12.05.2005, 11:48

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" do Polska. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.