Przejdź do zawartości

Oral-B końcówki do szczoteczek elektrycznych Sensitive Clean, sztuk 3 (318064)

Pasuje do Oral-B Szczoteczki do zębów z okrągłą szczoteczką
główka okrągły
Aktualny zakres cenowy PLN 73,50 do PLN 110,00
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka**
Nazwa produktu w sklepie
[PL]
Amazon Polska
Na stanie
Karta kredytowa PLN 5,99.

Oral-B Cep Den Oral B Elec Rec Sensi Ultrathin
Aktualność ceny:
[PL]
Proshop.pl
W magazynie zewnętrznym, czas dostawy 7-9 dni
Przelew, karta kredytowa PLN 20,-.

Dostawa tylko na terenie Polski.
Oral-B 4210201318064
Oral-B Akcesoria Sensitive Clean & Care 3 pcs
(Art# 2927405) As one of Oral-B's premium brush heads, ultra-thin Sensitive Clean brushes that are gentle on the gums are combined with normal brushes that are tough on plaque. Sensei Clean removes up to 100% more plaque and reduces gingivitis by 100% compared to a regular toothbrush. The unique combination of rounded and ultra-thin brushes makes Sensi Clean ideal for anyone with a sensitive mouth and anyone who is just looking for a good, gentle cleaning. Can be used with all Oral-B handles ex...
Aktualność ceny:

Właściwości produktu - 4

Wyślij wiadomość
Pasuje do Oral-B Szczoteczki do zębów z okrągłą szczoteczką
główka okrągły
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od 03.09.2021, 15:35

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" do Polska. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.