Przejdź do zawartości
Polska (aktywne) UE Cenowarka.pl » Komputery » Materiały eksploatacyjne » Tusze i żele » Olivetti głowica drukująca z tuszem PJ12 trzykolorowy (B0444)

Olivetti głowica drukująca z tuszem PJ12 trzykolorowy (B0444)

Typ głowica drukująca z tuszem
Kolor kolorowy
Modele JP90
Aktualny zakres cenowy za PLN 243,48
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka**
Nazwa produktu w sklepie
Ten sklep nie był jeszcze oceniany

Oceń sklep!
sprawdź w sklepie
Przelew PLN 15,-.
Pobranie PLN 18,-.

Olivetti oryginalny ink BO444, color, 95s, Olivetti JP-90, +, Nomad-Jet 100, 200, PJ12
Aktualność ceny:

Właściwości produktu - 5

Wyślij wiadomość
Typ głowica drukująca z tuszem
Kolor kolorowy
Modele JP90
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od 01.01.2002, 00:00
Do góry

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" do Polska. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.