Przejdź do zawartości

Oehlbach Flex Evolution 8K Ultra High-Speed przewód HDMI 3m (92603)

Typ
przewód
Specyfikacja
HDMI 2.0
Aktualny zakres cenowy za PLN 325,54
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka**
Nazwa produktu w sklepie
[PL]
Amazon Polska
Na stanie
Karta kredytowa
WYSYŁKA GRATIS.

Oehlbach D1C92603
Oehlbach Flex Evolution HDMI-Kabel - Patent Knickschutz - 8K Ultra High-Speed - 8K FUHD 60Hz 4320p / 4K 120Hz 2160p - 48Gbit/s (21:9 Cinema, Dolby Vision, Dynamic HDR 10+, VRR, eARC, UHD2) - 3m
Aktualność ceny:

Właściwości produktu - 4

Wyślij wiadomość
Typ
przewód
Specyfikacja
HDMI 2.0
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od
15.11.2021, 18:42

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" do Polska. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.