Przejdź do zawartości

Numark CC-1

Typ
wkładka gramofonowa
Inne
micro line
Pasmo przenoszenia
20Hz - 22kHz
Waga
18g
Aktualny zakres cenowy PLN 356,60 do PLN 413,22
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka*
Nazwa produktu w sklepie
PL
Amazon Polska
Na stanie
Karta kredytowa PLN 5,99.

Numark CC-1 - Professioneller extra stabiler Ersatz-Tonabnehmer (Cartridge und Nadel) für DJ-Plattenspieler, perfekt für Mixen und Scratchen
Aktualność ceny:
PL
Amazon Polska
Na stanie
Karta kredytowa PLN 5,99.

Numark CC-1 - Professioneller extra Stabiler Ersatz-Tonabnehmer (Cartridge und Nadel) für DJ-Plattenspieler, perfekt für Mixen und Scratchen & Pro-Ject Kohlefaser-Reinigungsbürste Brush it (Bundle)
Aktualność ceny:

6 Produkteigenschaften

Typ
wkładka gramofonowa
Inne
micro line
Pasmo przenoszenia
20Hz - 22kHz
Waga
18g
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od
14.11.2003, 12:08

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące.

* Ceny w Zloty w tym podatku VAT doliczając metode zapłaty i wysyłki. Cena zawiera koszty wysyłki i zapłaty przy wyborze "zapłata z wysyłką" do Polska. Koszty nie podane przez nas prosimy sprawdzić na stronie internetowej sprzedawcy. Jeżeli waluta odbiega od waluty sprzedawcy nasza strona używa kalkulacji która oblicza cenę według kursu dnia. Z tego mogą wynikać różnice cen w sklepach. Prosimy zauważyć że ceny są tylko migawką i mogą nie zawsze być aktualne przez opóźnienie techniczne. Zwłaszcza przy zwyżkach cen między naszym przejęciem i późniejszej wizycie na stronie ceny mogą się różnić. Sprzedawcy nie mają możliwości zmiany cen na naszej stronie. Prawidłowa cena jest ta, która się wyświetla na stronie sprzedawcy w momencie zakupu.