Przejdź do zawartości

NUK First Choice Plus mit Temperature Control Trinkflaschen Frosch grün, 300ml (10216262)

Kategoria wiekowa
od 6M
ssawka
silikon
Cechy szczególne
bez BPA
Aktualny zakres cenowy za PLN 30,19
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka**
Nazwa produktu w sklepie
[PL]
Amazon Polska
Na stanie
Karta kredytowa PLN 5,99.

NUK 10216262
NUK First Choice+ Babyflasche | mit Temperature Control Anzeige | 300ml | 6-18 Monate | Anti-Colic | BPA Frei | grün (Frosch)
Aktualność ceny:

Właściwości produktu - 5

Wyślij wiadomość
Kategoria wiekowa
od 6M
ssawka
silikon
Cechy szczególne
bez BPA
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od
28.09.2021, 12:42

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" do Polska. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.