Przejdź do zawartości

Novus J-055 zszywacz młotkowy (030-0448)

Magazynki klamry (6-14mm)
Cechy szczególne softgrip
Waga 1.23kg
Aktualny zakres cenowy za PLN 352,06
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka**
Nazwa produktu w sklepie
[PL]
Amazon Polska
Na stanie
Karta kredytowa
WYSYŁKA GRATIS.

Novus 030-0448
Novus J-055 Profi Hammertacker, Heavy-Duty Schlagtacker, schnelles Nachladen, Oberflächenschutz, max. 175 Klammern 6-14 mm, Rot
Aktualność ceny:

Właściwości produktu - 5

Wyślij wiadomość
Magazynki klamry (6-14mm)
Cechy szczególne softgrip
Waga 1.23kg
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od 16.06.2021, 11:59

Dokument - 1

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" do Polska. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.