Przejdź do zawartości

Noco NLP14

Typ
akumulator motocyklowy
Technologia
LiFePo
Napięcie
12V
Pojemność
4Ah
Prąd rozruchowy
500A
Wymiary (DxSxW)
149x87x96mm
Waga
1.17kg
Aktualny zakres cenowy za PLN 665,41
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka**
Nazwa produktu w sklepie
[PL]
Amazon Polska
Na stanie
Karta kredytowa
WYSYŁKA GRATIS.

NOCO NLP14
NOCO Lithium NLP14, 500A Lithium Motorradbatterie (besser als Gel oder AGM), 12V 4Ah Roller-Batterie und Quad-Batterien, einschließlich Harley Davidson, BMW, Honda, Kawasaki, Yamaha, KTM und mehr
Aktualność ceny:

Właściwości produktu - 9

Wyślij wiadomość
Typ
akumulator motocyklowy
Technologia
LiFePo
Napięcie
12V
Pojemność
4Ah
Prąd rozruchowy
500A
Wymiary (DxSxW)
149x87x96mm
Waga
1.17kg
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od
06.08.2021, 16:37

Dokumenty - 2

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" do Polska. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.