Przejdź do zawartości
Polska (aktywne) UE Cenowarka.pl » Komputery » Sieć » Anteny » Netgear antena wewnętrzna/zewnętrzna, 9dBi, 2.4GHz (ANT24O9)

Netgear antena wewnętrzna/zewnętrzna, 9dBi, 2.4GHz (ANT24O9)

Typ wielokierunkowy
Aktualny zakres cenowy za PLN 947,00
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka**
Nazwa produktu w sklepie
[PL]
Proshop.pl
Produkt sprowadzany, czas dostawy 8-9 dni
Przelew, karta kredytowa PLN 20,-.

Dostawa tylko na terenie Polski.
Netgear ANT2409-20000S
Netgear Prosafe 2409 9 dBi Antenna
(Art# 2188575) Antena, Wi-Fi, 9 dBi, antena dookólna, outdoor, montaż w ścianie, indoor, do montażu na rurze, dla NETGEAR DG824M, FWG114P, FWG114Pv2, WAG302, WG102, WG302 802.11g
Aktualność ceny:

Właściwości produktu - 3

Wyślij wiadomość
Typ wielokierunkowy
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od 16.11.2004, 16:36
Do góry

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" do Polska. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.