Przejdź do zawartości

Millet Ubic 40 szary (damskie) (MIS2170-8165)

Kolory szary, pomarańczowy
Pojemność 40l
Waga 1.23kg
Cechy szczególne pętle do mocowania, system do noszenia (obicie)
Aktualny zakres cenowy za PLN 760,50
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka**
Nazwa produktu w sklepie
[PL]
Amazon Polska
aktualnie nie na stanie
Karta kredytowa
WYSYŁKA GRATIS.

MILLET UBIC 40 LD, Damen Rucksack, Mehrfarbig (Tarmac/Smoked Pearl), 25x56x55 cm (W x H L) (Mehrfarbig (Tarmac/Smoked Pearl))
Aktualność ceny:

Właściwości produktu - 6

Wyślij wiadomość
Kolory szary, pomarańczowy
Pojemność 40l
Waga 1.23kg
Cechy szczególne pętle do mocowania, system do noszenia (obicie)
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od 24.07.2020, 15:32

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" do Polska. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.