Przejdź do zawartości
Polska (aktywne) UE Cenowarka.pl » Telefony » Telefony komórkowe » Przewody i adaptery » MediaRange kabel ładowarki USB 2.0 na Apple Lightning wtyczka 1.0m biały (MRCS178)

MediaRange kabel ładowarki USB 2.0 na Apple Lightning wtyczka 1.0m biały (MRCS178)

Wtyczka 1x USB-A, 1x Apple Lightning
Gniazdko nie
Długość kabla 1,0 m
Aktualny zakres cenowy za PLN 47,88
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka**
Nazwa produktu w sklepie
[PL]
Amazon Polska
aktualnie nie na stanie
Karta kredytowa PLN 5,99.

MediaRange MRCS178
MediaRange MRCS178 Lade- und Datenkabel 1m USB 2.0 Apple Lightning weiß
Aktualność ceny:

Właściwości produktu - 5

Wyślij wiadomość
Wtyczka 1x USB-A, 1x Apple Lightning
Gniazdko nie
Długość kabla 1,0 m
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od 10.05.2019, 09:25
Do góry

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" do Polska. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.