Przejdź do zawartości

Mattel Hot Wheels Track Builder Unlimited Booster (GBN81)

Zalecenia wiekowe od 6 lat
Typ szyna
Zawartość opakowania 4 sztuki
Aktualny zakres cenowy za PLN 99,80
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka**
Nazwa produktu w sklepie
[PL]
Amazon Polska
Na stanie
Karta kredytowa PLN 5,99.

Hot Wheels GBN81
Hot Wheels GBN81 - Track Builder Booster Pack Spielset, Beschleuniger mit 2 Tracks und 1 Spielzeugauto, Trackset Zubehör,Spielzeug Autorennbahn ab 6 Jahren, Mehrfarben
Aktualność ceny:

Właściwości produktu - 5

Wyślij wiadomość
Zalecenia wiekowe od 6 lat
Typ szyna
Zawartość opakowania 4 sztuki
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od 29.10.2020, 11:28

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" do Polska. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.