Przejdź do zawartości

Mattel Hot Wheels Mario Kart Bullet Bill Launcher and Mario Kart Vehicle (GKY54)

Zalecenia wiekowe od 5 lat
Typ starter
skala 1:64
Zawartość opakowania 3 sztuki
Aktualny zakres cenowy za PLN 154,00
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka**
Nazwa produktu w sklepie
[PL]
Proshop.pl
Produkt sprowadzany, czas dostawy 8-9 dni
Przelew, karta kredytowa PLN 20,-.

Dostawa tylko na terenie Polski.
Hotwheels GKY54
Hotwheels Hot Wheels Mario Kart Bullet Bill Launcher
(Art# 2975986) Mario Kart fans will instantly recognize a favorite character from the popular racing video game in this Hot Wheels Mario Kart launcher! Kids draw the launcher back into place and push the mushroom button to send their Mario Kart die-cast vehicle flying into the large Bullet Bill figure. If the launch hits the target, Bullet Bill will zoom forward. Easy to set pull-back motor activation let's kids get the Bullet Bill power-up recreating the fun gaming feature.Kids can power-up th...
Aktualność ceny:

Właściwości produktu - 6

Wyślij wiadomość
Zalecenia wiekowe od 5 lat
Typ starter
skala 1:64
Zawartość opakowania 3 sztuki
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od 29.10.2020, 11:45

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" do Polska. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.