Przejdź do zawartości
Polska (aktywne) UE Cenowarka.pl » Zabawki i modelarstwo » Dzieci i niemowlęta » Zabawki dla niemowlaków » MAM Mini Cooler & Clip (verschiedene Farben)

MAM Mini Cooler & Clip (verschiedene Farben)

Typ gryzak
Aktualny zakres cenowy PLN 28,48 do PLN 28,53
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka**
Nazwa produktu w sklepie
[PL]
Amazon Polska
Na stanie
Karta kredytowa PLN 5,99.

MAM 66814222
MAM Cooler & Clip kühlender Beißring, Zahnungshilfe mit Clip für einfaches Befestigen, extra kleiner und leichter Beißring für Babys, ab 2+ Monate, pink
Aktualność ceny:
[PL]
Amazon Polska
Na stanie
Karta kredytowa PLN 5,99.

MAM 66814211
MAM Cooler & Clip kühlender Beißring, Zahnungshilfe mit Clip für einfaches Befestigen, extra kleiner und leichter Beißring für Babys, ab 2+ Monate, blau
Aktualność ceny:

Właściwości produktu - 3

Wyślij wiadomość
Typ gryzak
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od 13.12.2011, 14:18
Do góry

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" do Polska. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.